חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

אפליקציית המפות של גוגל מתעדכנת עם תמיכה ב-Live View

הפיצ'ר החדש, שמאפשר ניווט רגלי תוך שימוש בטכנולוגיית מציאות רבודה ובמצלמת הסמארטפון, מגיע לאפליקציית המפות של גוגל בתפוצה רחבה

אלי כהן |  08/08/2019
במהלך שנת 2018 הציגה חברת הטכנולוגיה וענקית הסלולר האמריקאית, גוגל, פיצ'ר חדש בשם Live View שהגיע לאפליקציית "מפות" (Maps) בפיתוחה. הפיצ'ר, שהושק מוקדם יותר השנה, הגיע באופן ראשוני למכשירי סדרת Google Pixel ולמשתמשים שונים באפליקציית Maps Preview. וכעת, מגיע לכלל המכשירים עם השקה רחבה שתחל היום (ה', 08.08).סביר להניח כי רבים מאיתנו מכירים את הסיטואציה הבאה: תוך כדי ניווט באמצעות Google Maps, גילינו שביצענו פנייה לא נכונה וזאת רק אחרי שביצענו את הפניה והמשכנו ללכת לא מעט זמן. הפיצ'ר החדש של גוגל, Live View, מסייע לפתור את הסיטואציה הלא נעימה. הפיצ'ר מאפשר לבצע ניווט רגלי מסוג פנייה-אחר-פנייה, אלא שהפעם מדובר בניווט מבוסס מציאות רבודה (AR).

בעת הפעלת Live View במהלך ניווט רגלי, תבצע האפליקציה שימוש במצלמת הסמארטפון על מנת להציג על גבי המסך את הרחוב ועל תצוגת הרחוב שלפניכם יופיעו הוראות הניווט השונות. כך, ניתן לדעת באופן קבוע כי אנו הולכים במסלול הנכון - ולא נתבלבל בפנייה כזו או אחרת.

אפליקציית המפות של גוגל מתעדכנת עם תמיכה ב-Live View

Live View, מגיע כחלק אינטגרלי מאפליקציית המפות של גוגל (המותקנת מראש על כל מכשיר אנדרואיד שמגיע לשוק, ובשלב זה זמין בגרסת בטא למשתמשי אנדרואיד ואף למשתמשי האייפון התומכים ב-ARCore וב-ARKit עבור מערכות ההפעלה אנדרואיד ו-iOS, בהתאמה.


מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית טלפונים סלולריים

יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,908 ₪
מתוך 36 חנויות
יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,795 ₪
מתוך 37 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.8 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,940 ₪
מתוך 44 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.4 אינטש,
טווח מחירים:2000...,
החל מ- 2,417 ₪
מתוך 43 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il