לפני שבועות ספורים הושק בישראל מכשיר הדגל לבית מותג LG אלקטרוניקס הקוריאני, זהו ה-LG G8s, זאת מספר חודשים לאחר הכרזתו הרשמית. כעת, נראה כי היצרנית עשויה להכריז בקרוב על גרסה נוספת למכשיר הדגל המתקדם שתגיע עם מקצה שינויים מעניין ותקבל את שם המותג LG G8X.


LG G8X יוכרז בקרוב עם קורא טביעות אצבע מתחת למסך, כך זה יראה


הפרטים הראשונים בנושא מגיעים לרשת הודות למדליף המובייל OnLeaks, שבשיתוף פעולה עם אתר Pricebaba חשף את תמונות ההדמיה של המכשיר יחד עם מידע אודות יכולותיו. לפי זה, ה-LG G8X יגיע עם קווי עיצוב ראשיים שיהיו מעט דומים ל-G8: מבנה זכוכית עם זוג מצלמות אופקיות בגבו, ומסגרת מתכת עליה נמצא כפתור נעילה/כיבוי (מימין), כפתורי ווליום וכפתור עבור הפעלת Google Assistant (משמאל).


השינויים, עם זאת, בולטים כבר בחזית: המסך יגיע עם חריץ קטנטן בצורת טיפה שיכיל מצלמת סלפי יחידה, כאשר ב-LG יוותרו על חיישן ה-Z (מצלמת ToF) המשני שאיפשר את סריקת הוורידים וזיהוי הפנים המתקדם. כמו כן, נראה כי מעל למצלמה הקדמית יהיה רמקול סטנדרטי, זאת בניגוד לטכנולוגיית Crystal Sound OLED שהגיעה עם ה-G8. מערכת השבבים שתניע את המכשיר היא Snapdragon 855 או Snapdragon 855 Plus. 


LG G8X יוכרז בקרוב עם קורא טביעות אצבע מתחת למסך, כך זה יראה


אם חששתם ש-LG תלך גם היא בעקבות סמסונג ותוותר על שקע האוזניות, לפי ההדלפה נראה שהיא לא תעשה זאת בינתיים, לפחות לא עם ה-G8X. כמו כן, יכיל המכשיר מסך בגודל 6.2 אינץ', ומימדיו יעמדו על 159.3 מ"מ אורך, 75.8 מ"מ רוחב ו-8.5 מ"מ עובי. נעדר מגב המכשיר זהו קורא טביעות אצבע, שיעבור אל מתחת לפאנל התצוגה. כך, ה-LG G8X יהיה לסמארטפון הראשון בפיתוח היצרנית שכולל חיישן ביומטרי מתחת למסך. 


כשדברים אלו ברקע, רשמה לזכותה חברת LG צמד שמות נוספים עבור שני מכשירים עתידיים עליהם היא עובדת, והם: LG V60S ו-LG V50S. אלו, יחד עם ה-LG G8X, עשויים לראות אור כבר במסגרת תערוכת IFA 2019 הקרובה. 


מקור 1 | 2 | 3