בעוד כחודש צפויה חברת וואווי כבר להשיק את ממשק המשתמש EMUI 10 יחד עם מערכת ההפעלה Android Q, למשתמשי סדרת הדגל הנוכחית שלה, Huawei P30. עם זאת, עדכון חדש אותו החלה החברה להפיץ כבר במהלך היממה האחרונה וצפוי להיות האחרון לפני גרסת EMUI 10, מביא למשתמשים פיצ'ר חדש ומעניין במיוחד: מצב צילום לילי במצלמת הסלפי.


עדכון חדש לסדרת Huawei P30 מביא מצב צילום לילי במצלמת הסלפי


העדכון החדש ל-EMUI, שמספרו 9.1.0.193, החל להגיע למשתמשים במהלך היממה האחרונה והשקתו צפויה להתרחש בגלים, כך שתוך מספר שבועות יגיע לחלק משמעותי מן מכלל מכשירי סדרת Huawei P30 שזמינים בשוק. אחד מן הפיצ'רים המשמעותיים בעדכון החדש מתבטא בהוספתו של מצב צילום חדש עבור מצלמת הסלפי - וזהו מצב צילום לילי. בדומה לצילום הלילי במצלמה הראשית, גם כאן מטרת הפיצ'ר היא לשפר את איכות התמונות המצולמות בשעות החשכה ובתנאי תאורה לקויים.


עם הפעלת המצב ולחיצה על מקש הצילום, יצלמו המכשירים מספר תמונות שונות - ויאגדו אותן לכדי תמונה אחת שצפויה להיות איכותית ומוארת יותר. בדומה למצב הצילום הלילי הסטנדרטי, גם במקרה של צילום לילי-קדמי נדרש להחזיק את היד ביציבות רבה, ומשך הצילום ארוך יותר בהשוואה לצילום סטנדרטי.
נוסף על כך, EMUI 9.1.0.193 מביאה עימה את עדכון האבטחה של חודש אוגוסט. גרסה זו צפויה להיות האחרונה עבור משתמשי ה-Huawei P30 ו-P30 Pro לפני שאלו יקבלו את EMUI 10 יחד עם אנדרואיד Q במהלך החודש הבא. גרסת אנדרואיד החדשה וממשק המשתמש המעודכן של וואווי יביאו עימם מקצה שיפורים ושדרוגים המתבטא הן מתחת למכסה המנוע, והן בצד העיצובי


מקור