פחות משנה חלפה מאז השיקה חברת הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הסינית, שיאומי, את סמארטפון שוק הביניים הפופולרי Redmi Note 7, שהספיק להגיע לישראל ולהפוך במהרה לסמארטפון הפופולרי ביותר באתר זאפ. כעת, נראה כי היצרנית מתכוננת לקראת השקת הדור הבא בסדרה, עם מקצה נרחב של דיווחים, הדלפות וגם פרטים רשמיים אודות ה-Redmi Note 8 שעשו דרכם אל הרשת ביממה האחרונה.


כך עשוי להיראות ה-Redmi Note 8: עם 4 מצלמות ועיצוב יוקרתי


ראשית, הודיע רדמי כי תקיים אירוע הכרזה ב-29 בספטמבר ובו תציג באופן רשמי את הטלוויזיה הראשונה למותג המוכר. כאשר נשאל מנכ"ל החברה האם באותו אירוע יוצג גם ה-Redmi Note 8, הגיב עם אימוג'י המאשר את הדברים. בהתאם לכך, הכרזת המכשיר אכן צפויה להתרחש באירוע שתערוך החברה בעוד עשרה ימים בדיוק.


לצד הדברים הללו, סדרת הדלפות חדשה הציגה במספר הזדמנויות את הרדמי נוט 8 בתמונות המאשרות כי זה יגיע לשוק עם מערך צילום ראשי משודרג, הכולל 4 חיישני צילום. החיישן הראשי שבגב המכשיר יהיה ככל הנראה חיישן ה-64 מגה פיקסל עליו עבדו שיאומי וסמסונג יחדיו, ולא מצלמת ה-108 מגה-פיקסל שהוכרזה על ידי השתיים לאחרונה.
עוד עולה מתוך סדרת הדיווחים כי המכשיר עשוי להיות הסמארטפון הראשון שכולל את שבב ה-Helio G90T. מדובר במערכת שבבים חדשה מבית מדיה-טק, המתחרה ב-Snapdragon 730G של קוואלקום. לא ברור האם מדובר בגרסה הסינית/הודית בלבד של הרדמי נוט 8, והאם נראה וריאציה נוספת למכשיר שתגיע עם אחת ממערכות השבבים בפיתוחה של קוואלקום. 


מקור 1 | 2 | 3