כחודש וחצי חלף מאז הכריזה באופן רשמי ענקית קונסולות המשחק היפנית, חברת נינטנדו, על קונסולת המשחק הקטנה Nintendo Switch Lite. וכעת, במסיבת עיתונאים שקיימה היבואנית הרשמית של מוצרי המותג בישראל, חברת תור גיימינג, השיקה זו את הקונסולה החדשה.
ה-Switch Lite לבית נינטנדו נוחתת על מדפי החנויות בישראל בהשקה מהירה שעומדת בקו אחד עם השקת המוצר מסביב לעולם. הקונסולה החדשה מתומחרת במחיר מומלץ לצרכן של 949 שקלים, כאשר ניתן יהיה למצוא אותה במגוון המשווקים המורשים של תור גיימינג בישראל במחירים שונים - זולים או יקרים יותר. חרף קיום מסיבת העיתונאים היום (ה', 19.09), הקונסולה תגיע לחנויות החל ממחר (ו', 20.09).


קונסולת המשחק החדשה של נינטנדו מהווה גרסה קטנה, ניידת וזולה יותר ל-Switch המוכרת. היא מגיעה עם מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית HD סטנדטרית, עם פקדים שונים מימין ושמאל למסך - זוג ג'ויסטיקים לניווט, מקשי חצים ו-4 מקשי פונקציה (A, B, X ו-Y). 


נינטנדו משיקה בישראל את ה-Switch Lite


ב-Switch Lite של נינטנדו, לא ניתן לשלוף את השלטים החוצה מן המכשיר לטובת חיבור הקונסולה לטלוויזיה, אלא מדובר בקונסולת משחק ניידת שכל מטרתה לשמש את הצרכן בדרכים. סוללת הקונסולה מאפשרת בין 3 ל-7 שעות משחק (בהתאם לסוג המשחק), ומשקלה עומד על 278 גרם.