מוקדם יותר היום קיימה חברת הטכנולוגיה הסינית "וואווי" אירוע הכרזה בו היא הציגה את סדרת מכשירי הדגל היוקרתית Mate 30, יחד עם שעון חכם חדש וטלוויזיה חכמה ראשונה בייצורה. אלא שבזמן שהאירוע היה בשיאו, בחרה גם מתחרתה מן המולדת, שיאומי, להכריז על מכשיר דגל מתקדם משלה. הכירו את ה-Xiaomi Redmi K20 Pro Premium.


הוכרז: Redmi K20 Pro Pemium - שדרוג למכשיר הדגל המוזל


כפי שניתן להסיק משמו, מדובר בגרסה משודרגת של מכשיר הדגל המוזל Redmi K20 Pro. ה-K20 Pro Premium מגיע לשוק עם קווי עיצוב זהים לאחיו הקטן: מסך Super AMOLED בגודל 6.39 אינץ' ללא שוליים בולטים, מצלמת פופ-אפ נשלפת ממסגרת האלומיניום של המכשיר, מבנה סנדוויץ' זכוכית יוקרתי וגם סוללת 4,000mAh.


אלא שישנם מספר הבדלים משמעותיים במיוחד ב-Redmi K20 Pro Premium לעומת אחיו הקטן בסדרה, הרדמי K20. המכשיר החדש של שיאומי כולל את מערכת השבבים המתקדמת Snapdragon 855 Plus, שמהווה כרגע למערכת השבבים העוצמתית ביותר מבית קוואלקום האמריקאית. היא צפויה להביא איתה למכשיר שיפור של 15% בביצועים הגרפיים (בהשוואה ל-K20 Pro הסטנדרטי), כמו גם שיפור צנוע בביצועי העיבוד. 


הוכרז: Redmi K20 Pro Pemium - שדרוג למכשיר הדגל המוזל


מלבד השבב החדש, כולל הרדמי K20 פרו פרימיום מערך זיכרון משודרג: במקום 6 או 8 גיגה-בייט RAM, מגיע המכשיר עם לא פחות מ-12GB RAM (ישנה גם גרסת 8GB RAM), ולאלו מצוותת היצרנית גם זיכרון אחסון בנפח גבוה במיוחד: 512 גיגה-בייט. המכשיר מגיע עם ממשק המשתמש החדש MIUI 11 מותקן ישירות מהאריזה, ובכך מהווה לסמארטפון הראשון בפיתוח שיאומי שמציע זאת. 


כמו כן, ממשיך המכשיר להגיע עם אותו מערך צילום משולש שראינו ביתר הדגמים בסדרה, עם מצלמת 48 מגה פיקסל רשאית, חיישן 13 מגה פיקסל בעל זווית צילום רחבה ומצלמה נוספת עם עדשת טלפוטו ברזולוציית 8 מגה פיקסל. ה-Redmi K20 Pro Premium יוצע לרכישה במחיר של עד 3,199 יואן סיני לגרסת 12GB RAM ו-512GB אחסון, הם מקבילים לכ-1,590 שקלים בלבד (לפי שער ההמרה הנוכחי). נכון לרגע זה לא ברור האם ה-Mi 9T Pro, שמקביל ל-K20 Pro, יזכה גם הוא לקבל גרסה חדשה עם מפרט דומה שתכונה Mi 9T Pro Premium. 


מקור 1 | 2 | 3