חברת אנקר היא יצרנית מטענים ניידים מוכרת אשר לפני כמה שנים נכנסה לעולם האודיו עם ליין של רמקולים ואוזניות. באירוע הכרזה גדול שערכה החברה אמש בניו יורק, היא הציגה 6 דגמים שונים של אוזניות TWS חדשות שאמורות להתחרות בגשם האוזניות מהסוג הזה שמייצרות חברות הטכנולוגיה הגדולות, כמו אפל, סמסונג, וואווי, סוני, ג'ברה ועוד.


Anker מציגה שישה זוגות של אוזניות TWS חדשות

Liberty 2 Pro


סדרת ה-Liberty כוללת 3 דגמים חדשים: Liberty 2 - אוזניות נטולות חוט עם דריברים של 10 מ"מ ועמידות למים וזיעה בתקן IPX5. האוזניות עצמן בתצורת כפתור והן מגיעות עם נרתיק פלסטיק שמשמש גם כמטען ובאנקר מבטיחים עד 32 שעות של ניגון (עם עזרה של נרתיק הטעינה). כמו כל הליין החדש, גם הדגם הזה מגיע עם שקע טעינה מהירה מסוג USB-C. האוזניות יעלו 100 דולר בארה"ב והן תושקנה בתחילת אוקטובר.


Anker מציגה שישה זוגות של אוזניות TWS חדשות

Liberty 2Liberty Air 2 - אוזניות דמויות AirPods, עם הגליל הקטן שיוצא מתחתית האוזניה. גם הן נטולות חוט וגם הן עמידות למים וזיעה בתקן IPX5 והן מגיעות עם דרייבר בגודל של 6 מ"מ. זמן הניגון שלהן מעט קצר יותר, עד 28 שעות אך קופסת הטעינה שמגיעה איתן, יכולה להיטען באופן אלחוטי. המחיר ומועד ההשקה זהה לדגם שמעל.


Anker מציגה שישה זוגות של אוזניות TWS חדשות

Liberty Air 2


Liberty 2 Pro - זהו הדגם הבכיר מבין הסדרה החדשה והוא מצויד בדרייבר ייחודי אשר תוכנן על ידי צוות מהנדסים שברקורד שלו מופיעה גם זכייה בפרס הגראמי. עוד מתהדר הדגם הזה בבלוטות' בגרסה 5.0 ובנרתיק טעינה מהירה שנטען אלחוטית. הדגם מגיע עם 4 מיקרופונים שונים שמסייעים בנטרול רעשי הסביבה והוא יחזיק זמן ניגון של עד 32 שעות. מחיר הדגם הזה יעמוד על 150 דולר והוא יתחיל להמכר בעוד כשבועיים.


סדרת ה-Spirit כוללת 3 דגמים חדשים:


Anker מציגה שישה זוגות של אוזניות TWS חדשות

Spirit 2 - אוזניות אלחוטיות אשר מקושרות בחוט ביניהן ועם דרייברים של 10 מ"מ. אוזניות אלו מקבלות את תקן IP68 בנוסף לחומר מעטפת שמגן מפני נזקי הזיעה. 14 שעות ניגון וטעינה מהירה משלימים את המפרט הצנוע של האוזניות שימכרו במחיר של 49 דולר.


Spirit Dot 2 - דגם מסוג כפתור, נטולות חוט לחלוטין ומגיעות עם נרתיק טעינה מוקשח, שלא נטען אלחוטית. דגם זה מצויד בדרייברים של 8 מ"מ והן מקבלות את תקן IPX7 וגם את ההגנה מפני זיעה. הן תחזקנה מעמד עד 16 שעות ניגון וגם הן נטענות באמצעות חיבור מסוג USB-C. מחיר הדגם הזה יעמוד על 80 דולר בארה"ב.


Spirit X2 - גם אוזניות TWS עם קשת לאוזן וסוללה גדולה יחסית, שתספיק במקרה הזה לעד 36 שעות ניגון. גם הדגם הזה עמיד בתקן IP68 וגם הוא מצויד בשקע טעינה מהירה מסוג USB-C. מחיר הדגם הזה יעמוד כל 100 דולר בארה"ב.


מחברת באג, יבואנית מוצרי אנקר לישראל נמסר כי חלק מהדגמים יגיעו לישראל בטווח זמן של כחודש ימים. לא נמסרו עדיין מחירים לשוק הישראלי.