אחרי שהכריזה על צמד מכשירי הביניים Redmi Note 8 ו-Redmi Note 8 Pro, עם הדגם הבכיר שבהם שכבר הספיק לעלות על מדפי החנויות בישראל, נראה כי היצרנית הסינית מתכוננת לקראת הכרזתו של דגם נוסף בסדרה. כך צפוי להיראות המכשיר, שיקבל את השם Xiaomi Redmi Note 8T.


הודלף: שיאומי תכריז בקרוב על ה-Redmi Note 8T, כך הוא יראה


ה-Redmi Note 8T יגיע לשוק כגרסה משודרגת לרדמי נוט 8 הסטנדרטי, כזו שככל הנראה מיועדת לשוק הבינלאומי. על פי חלק מן הדיווחים וההדלפות, שפוקדים את הרשת בימים ובשבועות האחרונים, המכשיר עשוי להגיע עם ערכת השבבים Snapdragon 730G. מדובר במערכת שבבים המיועדת לשוק הבינוני-גבוה, כשמטרתה היא, בין היתר, לשפר את ביצועי הגיימינג בסמארטפונים שאינם מכשירי דגל. 


עם זאת, על פי דיווחים אחרים מהיממה האחרונה, נראה כי המכשיר יצוייד דווקא באותה מערכת שבבים שמגיעה עם דגם הרדמי נוט 8 הסטנדרטי, וזו ה-Snapdragon 665. לצד זו, נראה גם מערך זיכרון שכולל 4GB RAM ו-64GB זיכרון אחסון פנימי, כמו גם גרסה משודרגת שכנראה תגיע עם 6GB RAM ו-128GB של זיכרון אחסון.


הודלף: שיאומי תכריז בקרוב על ה-Redmi Note 8T, כך הוא יראה


באריזת ה-Redmi Note 8 T נמצא שנאי 18 וואט שיאפשר טעינה מהירה של סוללת המכשיר, שתגיע בקיבולת של 4,000mAh. מלבד זאת, יגיע המכשיר עם 4 מצלמות אחוריות, מצלמה קדמית הטמונה בחריץ בצורת טיפה, מסך LCD סטנדרטי עם שוליים דקים בגודל של 6.3 אינץ' וקורא טביעות אצבע שימוקם בגב המכשיר. הסמארטפון יגיע במבנה סנדוויץ' זכוכית עם 2 יריעות זכוכית מסוג Gorilla Glass 5 ומסגרת עשויה אלומיניום. 


מקור 1 | 2 | 3 | 4