ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הסינית, חברת שיאומי, החלה בהפצת טיזרים לקראת אירוע הכרזה שייערך ב-5 בנובמבר, יום שלישי בעוד כשבוע. במרכז אירוע ההכרזה צפויה הענקית להציג סמארטפון פרימיום חדש לשוק הביניים, זהו ה-Xiaomi Mi CC9 Pro. כך הוא יראה ואלו הפיצ'רים שיציע.


שיאומי תכריז בקרוב על ה-Mi CC9 Pro עם מצלמת 108 מגה פיקסל


כבר בטיזר שהפיצה שיאומי ניתן לראות כי ה-Mi CC9 Pro יגיע לשוק עם מערך צילום ראשי ייחודי למדי, הכולל לא פחות מ-5 חיישנים שונים, ושתי יחידות של פלאש LED. החיישן הראשי מבין החמישה, כך על פי המידע הידוע בשלב זה, יגיע ברזולוציה מרשימה של 108 מגה פיקסל. 


מדובר באותה מצלמת 108 מגה פיקסל שפיתחו חברת סמסונג ושיאומי יחדיו, וזו מכונה Samsung ISOCELL Bright HMX. המצלמה שולבה עד עתה במכשיר אחד בלבד, וזהו ה-Mi Mix Alpha. מלבד חיישן זה, מציינת היצרנית כי המכשיר יאפשר ביצוע זום אופטי של עד פי 5, זאת ככל הנראה בעקבות שילובה של מצלמת טלפוטו ייעודית.


שיאומי תכריז בקרוב על ה-Mi CC9 Pro עם מצלמת 108 מגה פיקסל


יתר החיישנים צפויים להכיל מצלמה בעלת זווית צילום רחבה במיוחד, חיישן לצילומי מאקרו וייתכן כי חיישן עומק נוסף/מצלמת ToF. בכל הנוגע למפרטו הטכני של המכשיר, צפוי ה-Mi CC9 Pro לפנות לשוק הבינוני-גבוה, ולהגיע עם 6 או 8 גיגה-בייט RAM, זיכרון אחסון פנימי בנפח של 128 גיגה-בייט, מערכת שבבים מסדרת Snapdragon 7XX מבית קוואלקום (אולי אף שבב ה-Snapdragon 730G) ועוד. 


לצד המכשיר החדש, צפויה שיאומי לחשוף במסגרת אירוע ההכרזה גם מוצרים נוספים. בין אלו נמצא את סדרת הטלוויזיות Mi TV 5, שעון חדש בשם Mi Watch שעשוי להיות מבוסס על גבי מערכת ההפעלה Wear OS (בפעם הראשונה עבור היצרנית הסינית) ומוצרים נוספים. 


מקור