לפני מספר שנים, איי שם בשלהי 2015, הכריזה חברת אפל על שירות המוסיקה Apple Music, זאת זמן לא רב לאחר רכישת Beats, יחד עם שירות המוסיקה שלה. כעת, ללא כל אירוע הכרזה או הודעה חגיגית, חושפת הענקית מקופרטינו גרסה חדשה לשירות הזרמת המוסיקה שלה, וזו הפעם מיועדת לעסקים. הכירו את Apple Music for Business.


אפל משיקה את שירות Apple Music for Business


השירות החדש של אפל, Apple Music for Business, מיועד לעסקים וחנויות קמעונאות (ריטייל), ומטרתו לאפשר לעסקים אלו להשמיע מוסיקה ללקוחותיהם, עם רשימות השמעה מותאמות אישית בהתאם לז'אנרים השונים ולקהל הרלוונטי לכל אחד מבתי העסק השונים. 


כחלק מהשקת השירות החדש, משתפת אפל פעולה עם PlayNetwork, ואלו יחדיו יאפשרו לעסקים להרשם לשירות ולקבל רישיון לניגון מוסיקה בבית העסק ישירות דרך אפל. על המוסיקה המתנגנת יוכלו בעלי העסק השונים לשלוט באמצעות אפליקציה ייעודית שתהא זמינה לאייפד ולאייפד, וייתכן כי בעתיד גם למכשירים נוספים.


אפל משיקה את שירות Apple Music for Business


על פי מגזין The Wall Street Journal, עד עתה הספיקה אפל כבר להציע את השירות במסגרת פיילוט מצומצם בקרב חנויות ריטייל גדולות, וכעת זמין השירות בתפוצה רחבה יותר. על מנת להרשם אליו, נדרשים העסקים להשאיר את פרטיהם בעמוד ייעודי שהקימה החברה באתרה אינטרנט שלה, ולא ברור אם ומתי יצא השירות מחוץ לגבולות ארה"ב.