במהלך השנים האחרונות נוהגת אפל להשיק לצד כל דור מכשירי האייפון החדשים שלה, גם סדרת כיסויי-סוללה יעודיים שמטרתם להציע חיי סוללה משודרגים למכשירי הדגל שלה. גם 2019 אינה שונה, ובענקית הטכנולוגיה האמריקאית משיקים כעת את הדור החדש של כיסויי ה-Smart Battery Case עבור סדרת מכשירי iPhone 11.


אפל משיקה את כיסוי ה-Smart Battery Case לסדרת אייפון 11


ה-Smart Battery Case מגיע בגרסה ייעודית לכל אחד מן המכשירים: אייפון 11, אייפון 11 פרו, ואייפון 11 פרו מקס. הוא מגיע עם קווי עיצוב דומים לשנה שעברה - עיצוב סיליקון בצבע אחיד עם בליטה משמעותית בחלקו האחורי של המגן, שם שוכנת הסוללה.


בדומה לשנים קודמות, גם הפעם כיסוי הטעינה למעשה מטעין את מכשירי האייפון באופן קבוע עד לסיום קיבולת הסוללה שטמונה בו, ולאחר מכן יעברו המכשירים לבצע שימוש בסוללה העצמאית שלהם. באמצעות המגן, מציינת החברה, ניתן להפיק חיי סוללה משופרים בעד 50% יותר בהשוואה לאלו שהיו מקבלים המשתמשים ללא המגן.


אפל משיקה את כיסוי ה-Smart Battery Case לסדרת אייפון 11


כמו כן, ה-Smart Battery Case עבור סדרת אייפון 11 מגיע עם תמיכה בטעינה אלחוטית תחת תקן Qi, וכן תמיכה בטעינה מהירה באמצעות שנאי מהיר תומך (שנמצא באריזת מכשירי האייפון 11 פרו/פרו מקס). השנה, בניגוד לשנים הקודמות, מצרפת אפל כפתור חדש על גבי המגן - וזהו כפתור ייעודי לצילום. הכפתור נמצא על גבי חלקה הימני-תחתון של מסגרת המגן, ובלחיצה אחת הוא מאפשר את הפעלת אפליקציית המצלמה/צילום תמונה, ובלחיצה ארוכה ניתן גם לצלם סרטון וידאו.