ביום חמישי הבא, בתאריך ה-12 בדצמבר, תקיים סמסונג אירוע הכרזה ובו היא תחשוף באופן רשמי את סדרת מכשירי הביניים החדשה שתלווה אותה לשנה הבאה, זו סדרת Samsung Galaxy A 2020. אחרי שכבר ראינו כיצד יראו חלק מדגמי הסדרה, בהם ה-Galaxy A51, חושפת הדלפה חדשה את מכשיר הפרימיום הבא בסדרת הביניים, זהו ה-Samsung Galaxy A91. 


הודלף: כך יראה ה-Samsung Galaxy A91


על פי ההדלפה, ניתן לראות כי ה-Galaxy A91 יגיע עם קווי עיצוב הדומים מאוד לאלו של מכשירי הדגל מבית החברה. גבו וחלקו הקדמי יגיעו במעטפת של זכוכית מעוגלת, ואילו המסגרת תהיה עשויה אלומיניום. בחזית יהיה מסך שטוח ולא קמור בגודל 6.7 אינץ' מסוג Super AMOLED וברזולוציית Full HD, עם חור קטנטן שיכיל מצלמת סלפי ברזולוציה של 32 מגה פיקסל. מתחת לפאנל התצוגה ישולב קורא טביעות אצבע ביומטרי.
בגבו יהיה מערך צילום המשולב בזכוכית מלבנית שבולטת מעל לפני השטח ומכילה 3 מצלמות: חיישן 48 מגה פיקסל ראשי, מצלמת 12 מגה פיקסל עם זווית צילום סופר רחבה ומצלמת 5 מגה פיקסל עם עדשת טלפוטו לטובת ביצוע זום אופטי. המצלמות יצוידו במייצב תמונה אופטי מסוג Tilt OIS. 


נוכח המסך הגדול וחרף השוליים הדקים, יהיו מימדי המכשיר די גדלים: אורכו יעמוד על 162.4 מ"מ, רוחבו 75.6 מ"מ ועוביו 8.1 מ"מ. מתחת למכסה המנוע, מערכת השבבים שצפויה להניע את המכשיר היא ה-Snapdragon 855, ולצידה יהיו 8GB RAM וזיכרון אחסון בסך 128 גיגה-בייט.


הודלף: כך יראה ה-Samsung Galaxy A91


הסוללה שתספק את כוח העבודה של המכשיר תגיע בקיבולת של 4,500mAh, עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק גבוה מאוד של 45 וואט דרך שקע מסוג USB Type-C. לא ברור האם שנאי 45 וואט יגיע באריזה, או שמא יאלצו המשתמשים לרכוש אותו בנפרד. על פי חלק מן ההערכות, את ה-Galaxy A91 עשויה סמסונג להשיק בחלק מהשווקים תחת השם Galaxy S10 Lite


מקור