אחרי הסערות שהביאו איתן הבעיות והתקלות במחשבי המקבוק בדורות האחרונים, מצטרף לחגיגה גם מחשב המקבוק פרו 13 החדש. ענקית הטכנולוגיה וחברת המחשוב האמריקאית, אפל, מאשרת באופן רשמי את קיומה של תקלה אפשרית במחשבי ה-Apple MacBook Pro 13 2019, ומשתפת את המשתמשים בדרך אפשרית לתיקונה.


אפל מאשרת תקלת איתחולים ב-MacBook Pro 13 2019; כך תפתרו אותה


לפי דיווחי צרכנים, נראה כי חלק ממחשבי המקבוק פרו 13 מדגמי 2019 סובלים מתקלה שגורמת להם להיכבות ללא כל סיבה כאשר אחוזי הסוללה אינם מתקרבים לסיום הקיבולת, ונעים בין 25 ל-50 אחוזים. לאחר כיבוי המחשב, כלל לא ניתן להדליק אותו או לבצע בו כל שימוש, זאת עד אשר הוא מחובר מחדש לשקע החשמל.


בעמוד תמיכה ייעודי לתקלה זו, אותו העלתה אפל לאחרונה לאתר האינטרנט שלה, מציינת החברה מה על המשתמשים לעשות במקרה שמחשב המקבוק פרו 13 2019 שלהם נכבה באופן רנדומלי ללא סיבה. במקרה שהדבר קורה, על המשתמש להגיע עם הסוללה לקיבולת נמוכה מ-90 אחוזים, לחבר את המחשב לשקע החשמל ולסגור את כל היישומים הפתוחים. לאחר מכן, יש לסגור את מכסה המחשב, ולאפשר לו להיטען למשך 8 שעות רצופות.


אפל מאשרת תקלת איתחולים ב-MacBook Pro 13 2019; כך תפתרו אותה


לאחר שמסתיימת הטעינה, כך מציינת החברה, יש לבצע עדכון לגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה macOS. במקרה שהתקלה ממשיכה, על המשתמשים לפנות לנקודות השירות הרלוונטיות של אפל במדינות השונות, אלו שמספקות את אחריות היצרן למחשב שנרכש.


מקור