בעוד כשבוע תקיים ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הקוריאנית, סמסונג, אירוע הכרזה חגיגי ובו היא מתכוונת לחשוף באופן רשמי את סדרת מכשירי הביניים שתלווה אותה לשנה הקרובה, זו ה-Samsung Galaxy A 2020. אחד מן הדגמים, שעשוי דווקא שלא להגיע באירוע הקרוב, הוא ה-Galaxy A71, שנחשף כעת בסדרת הדלפות חדשה.


כך יראה ה-Samsung Galaxy A71


על פי מקצה ההדלפות המעודכן, הגלקסי A71 יגיע לשוק עם קווי עיצוב מאוד מיושרים עם יתר הסמארטפון בסדרה: המסך בעל שוליים דקים מאוד, והוא כולל חור קטנטן עבור מצלמת הסלפי, בעודו מגיע במעטה של זכוכית מעוגלת המתמזגת למסגרת שככל הנראה תהיה עשויה אלומיניום. גב המכשיר צפוי להגיע במבנה 3D Glasstic, המהווה שילוב בין זכוכית לפלסטיק, בדומה לדור הקודם בסדרה, גלקסי A70.


בגבו של ה-Galaxy A71 תשלב סמסונג מערך צילום מרובע הכולל חיישן 48 מגה פיקסל ראשי. לצד זה נמצא מצלמת 12 מגה פיקסל עם עדשת טלפוטו לביצוע זום אופטי, חיישן 12 מגה פיקסל נוסף עם זווית צילום סופר-רחבה וחיישן רביעי שיתפקד כמצלמת ToF (ר"ת: Time of Flight). 


כך יראה ה-Samsung Galaxy A71


מתחת למכסה המנוע שלו, סמארטפון הגלקסי A71 יגיע לשוק עם מערכת שבבים הפונה לשוק הביניים, כאשר מערכת השבבים המדויקת שתניע אותו אינה ברורה בשלב זה (עשויה להיות ה-Snapdraogn 675 של קוואלקום או שבב אחר בייצורה של סמסונג). לצד שבב העיבוד ישולבו 8GB RAM, זיכרון אחסון פנימי בנפח התחלתי של 128 גיגה-בייט וסוללה בקיבולת שתנוע סביב 4,500mAh. 
בשלב זה עוד לא ברור מתי מתכננת סמסונג להכריז על ה-A71. בזמן שאירוע ההכרזה על סדרת גלקסי A 2020 מתוכנן להתקיים בשבוע הבא, על גבי תמונת היח"צ המודלפת של המכשיר מוצג התאריך 20 בפברואר 2020, ימים ספורים לקראת תערוכת MWC 2020. בהתאם לכך, ומכיוון שפעמים רבות התאריך שמוצג על גבי תמונות היח"צ המודלפות מתברר כמועד ההכרזה, ייתכן כי החברה תשיק את המכשיר באותו המועד. 


מקור 1 | 2