מוקדם יותר השנה, לצד ההכרזה על סדרת מכשירי הדגל Mate 30, חשפה ענקית הטכנולוגיה הסינית, וואווי, גם אוזניות נטולות חוטים חדשות, אלו הן ה-Huawei FreeBuds 3. כעת, ובזמן שמכשירי הדגל החדשים טרם נחתו על מדפי החנויות בשוק המקומי, האוזניות נטולות החוטים החדשות של המותג נוחתות על מדפי החנויות בישראל.


אוזניות ה-Huawei FreeBuds 3 מגיעות לישראל


את ה-FreeBuds 3 משיקה הנציגות הרשמית של וואווי בישראל דרך המשווקות המורשות השונות שלה, בהן רשת KSP, באג מולטיסיסטם וחברת רונלייט. מחירן לצרכן עומד על 689 שקלים, גבוה בכמעט 200 שקלים מהדגם האחרון שהשיקה החברה בישראל, ה-FreeBuds Lite.


אוזניות ה-FreeBuds 3 מגיעות לשוק עם עיצוב דומה מאוד לאלו של ה-AirPods 2 ו-1: הן מציעות מבנה Ear Buds סטנדרטי ופתוח, עם רגלית די ארוכה. אחד מן הפיצ'רים הבולטים באוזניות החדשות הוא יכולת לסינון הרעשים האקטיבי - פיצ'ר שאנו לא רואים רבות באוזניות מסוג זה. האוזניות תומכות בבלוטות' 5.1, ולמעשה מהוות לבין דגמי האוזניות הבודדים בשוק עם תמיכה זו.


אוזניות ה-Huawei FreeBuds 3 מגיעות לישראל


בכל הנוגע לחיי הסוללה שלהן, בוואווי מבטיחים עד ל-4 שעות שימוש רצופות בין טעינות. עם מארז הטעינה הייעודי, שמגיע במבנה עגול דק למדי, ניתן יהיה להפיק 16 שעות נוספות, ובסה"כ 20 שעות עבודה. המארז תומך בטעינה אלחוטית או בטעינה באמצעות כניסת USB Type-C.


לצד ה-FreeBuds 3, משיקה וואווי בישראל גם צמיד כושר חדש: ה-Huawei Band 4. הצמיד מגיע במחיר של 169 שקלים, וכולל מסך LCD בגודל 0.96 אינץ', שקע USB-A מלא לטעינה, מד דופק, עמידות בפני מים עד לעומק של 50 מטרים (תקן 5ATM) וסוללת 91mAh צנועה שתאפשר כשבעה ימי עבודה מלאים, לטענת החברה.


מקור 1 | 2