חברת הטכנולוגיה ויצרנית האודיו האמריקאית, פלנטרוניקס, מוכרת לנו היטב נוכח פעילותה בשוק האוזניות האלחוטיות בכלל ובשוק דיבוריות הבלוטות' בפרט. כעת, אחרי זמן מה שבו לא ראינו מוצרים חדשים מבית החברה מגיעים לשוק המקומי, נוחתות על מדפי החנויות בישראל אוזניות נטולות חוטים חדשות מבית המותג, אלו הן ה-Plantronics BackBeat Pro 5100.


פלנטרוניקס משיקה את האוזניות נטולות החוטים BackBeat Pro 5100


ה-Plantronics BackBeat Pro 5100 מגיעות לשוק המקומי בייבוא רשמי של חברת סיגנט, והן זמינות לרכישה במחיר של כ-680 שקלים. בשלב זה רכישתן אפשרית דרך מספר די מצומם של חנויות ורשתות שיווק, אך במהלך השבועות הקרובים סביר להניח כי הן יהיו זמינות בעוד ועוד נקודות מכירה ברחבי הארץ.


האוזניות החדשות של פלנטרוניקס בישראל, BackBeat Pro 5100, מגיעות עם קווי עיצוב די מוכרים: הן כוללות מבנה In-Ear עם כיסוי סיליקון קטנטן ליצירת איטום מירבי, כאשר חלקן החיצוני מאופיין במבנה פלסטיק עם משטח מגע לתפעול ושליטה על האזוניות. האוזניות מאפשרות עד ל-6.5 שעות של האזנה רצופה, ומארז הטעינה שמגיע עימן יאפשר עד ל-13 שעות עבודה נוספות.
בפלנטרוניקס מתגאים ביכולת סינון רעשי הרקע של ה-BackBeat Pro 5100, שיבצעו שימוש בטכנולוגיית WindSmart. באמצעות זו, ניתן יהיה לקיים שיחות טלפון גם בסביבות רועשות מבלי שהצד השני של השיחה ישמע את רעשי הרקע, כך לפחות טוענת היצרנית. האוזניות עמידות בפני מים תחת תקן IPX4, כוללת אפליקציה יעודית עם מגוון נרחב של הגדרות להתאמה אישית, זיהוי ענידה על גבי האוזן ועוד. 


מקור