בעוד פחות מחודש, במסגרת אירוע הכרזה שייערך ב-11 בפברואר בסן-פרנסיסקו, קליפורניה, תכריז ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הקוריאנית, סמסונג, על שורה של מוצרים חדשים, ובראשם מכשירי הדגל הבאים לסדרת Galaxy S20 וכן את הסמארטפון המתקפל השני בפיתוחה. כעת, דיווחים שצצו בימים האחרונים חושפים את הפרטים הראשונים על מכשירי הפרימיום הבאים של המותג. 


פרטים חדשים על מכשירי הדגל הבאים של סמסונג נחשפים


ראשונים הם מכשירי סדרת Galaxy S20. הדלפה חדשה שצצה ברשת, מתיימרת להציג בתמונות חיות ראשונות את אחד מן המכשירים היקרים ביותר בסדרה, זהו ה-Galaxy S20 בגרסת 5G. על פי הנראה בתמונה, המכשיר יגיע לשוק עם 4 מצלמות אחוריות סטנדרטיות (וחיישן נוסף שתפקידו אינו ברור), עם אותו מבנה סנדוויץ' זכוכית שראינו במכשירי המותג בשנים האחרונות. בחלקו הקדמי יהיה מסך Dynamic AMOLED עם שוליים קמורים וחור קטנטן למצלמת הסלפי הקדמית.


על פי התמונות, הרי שהגלקסי S20 פלוס שאנו רואים כאן - אינו זהה ל-Galaxy S20/S11 Plus שהציגו ההדלפות השונות, והסיבה לכך מעניינת במיוחד. בדיווח אחר שנחשף גם הוא בימים האחרונים, עלה כי בחברה מתכוונים לבצע שינוי משמעותי משחשבנו באסטרטגיית המיתוג.


פרטים חדשים על מכשירי הדגל הבאים של סמסונג נחשפים


כך ועל פי המידע החדש, דגם הבסיס אותו הכרנו בדיווחים תחת השם גלקסי S11e/S20e, יושק למעשה תחת השם Galaxy S20 עם 3 מצלמות אחוריות, סוללת 4,000mAh וזיכרון בסיס של 6GB RAM ו-128GB אחסון. מנגד, המכשיר שהכרנו כ-S20 יושק יגיע לשוק תחת שם המותג Galaxy S20 Plus - אותו אנו רואים בתמונות החיות שמצורפות לכתבה זו.


אז מיהו ה-Galaxy S11/S20 Plus שראינו בהדלפות הקודמות? ובכן, על פי ההדלפה החדשה, את מכשיר זה, שיהיה ליקר ביותר בסדרה, תשיק החברה בשם חדש: Galaxy S20 Ultra. דגם זה יגיע עם 5 מצלמות אחוריות ומסך Dynamic AMOLED בגודל שנושק ל-7 אינץ', ומכאן נגזר שמו - Ultra. ההדלפה, יש לציין, מגיעה ממקור בעל רמת אמינות גבוהה למדי שהוכיח עצמו כמדויק בעבר.


פרטים חדשים על מכשירי הדגל הבאים של סמסונג נחשפים


אותו המקור מוסיף ומציין כי כל מכשירי סדרת גלקסי S20 יצוידו בפאנל תצוגה עם קצב רענון מרשים של 120 הרץ, זאת פי 2 בהשוואה למסך ה-60 הרץ שראינו בדור הקודם. השדרוג בקצב הרענון מגיע בצל טרנד שילובם של מסכים בעלי קצב רענון גבוה בסמארטפונים, כאשר כבר כיום ניתן לרכוש בשוק מכשירים המגיעים עם מסכי 90 ו-120 הרץ.


עוד בנושא אירוע ה-Unpacked 2020 הראשון של סמסונג השנה, דיווח חדש הביא עימו גם פרטים נוספים על הסמארטפון המתקפל הבא של החברה. לפי זה, היצרנית תכנה את המכשיר בשם Galaxy Z Flip. שמו, כמובן, יגיע נוכח תצורת הצדפה עימה הוא יגיע, שדומה מאוד ל-Motorola Razr 2019. בין כותלי משרדי היצרנית, כך נראה, היא מכנה אותו גם בשם Galaxy Bloom. 


מקור 1 | 2 | 3