הדיווחים על דור מכשירי האייפון המוזלים הבא לבית אפל אינם פוסקים לרגע. אחרי מידע חדש שנחשף בנושא לפני מספר ימים, ותמונות הדמיה ראשונות שהגיחו לרשת בתחילת החודש, מגיע כעת דיווח חדש שחושף: אפל תחל בייצור ה-iPhone 9/iPhone SE2 כבר בחודש פברואר הקרוב.


לקראת הכרזה: אפל תחל לייצר את iPhone SE2/iPhone 9 בחודש הבא


הדיווח החדש בנושא מגיע ממארק גורמן, כתב מגזין בלומברג ואחד מן המקורות האמינים ביותר בכל הנוגע לעבודתה של אפל. לפי גורמן, אפל תחל בייצור האייפון המוזל בשני מפעלים שונים החל מהחודש הבא, וזאת לקראת השקה מתוכננת סביב חודש מרץ הקרוב.


גורמן ממשיך ומאשר את הדיווחים הקודמים ברשת שהעידו על כך שהאייפון המוזל, שיהווה דור המשך ל-iPhone SE המקורי, יגיע עם קווי עיצוב דומים לאייפון 8: מבנה סנדוויץ' זכוכית עם מסגרת אלומיניום, מסך 4.7 אינץ' עם שוליים עבים למדי, כפתור בית עם קורא טביעות אצבע מסוג Touch ID וללא מערך זיהוי הפנים הביומטרי Face ID.


לקראת הכרזה: אפל תחל לייצר את iPhone SE2/iPhone 9 בחודש הבא


מתחת למכסה המנוע שלו, יכיל האייפון SE 2 או אייפון 9 (אסטרטגיית המיתוג אינה ברורה בשלב זה) את מערכת השבבים Apple A13 - זו שמגיעה עם סדרת אייפון 11. הכרזת המכשיר, שצפויה להתרחש במרץ, ככל הנראה תתבצע כחלק מאירועי האביב שנוטה אפל לקיים מדי שנה, ולצד האייפון המוזל אנו עשויים לראות גם אייפדים חדשים לסדרת iPad Pro. תג המחיר של המכשיר אינו ידוע בשלב זה, אך ניתן להעריך כי זה ינוע סביב 400-500 דולר (אייפון SE המקורי הושק במחיר 399 דולר).


מקור