בעוד קצת יותר משבוע תכריז סמסונג על סדרת מכשירי הדגל הבאה לבית סמסונג, גלקסי S20, במסגרת אירוע הכרזה רשמי שייערך ב-11 בפברואר, יום שלישי הבא. כעת, מודיעה הנציגות הרשמית של החברה בישראל כי היא תקיים אירוע הכרזה ב-20 בפברואר, יום חמישי בשבוע שלאחר ההכרזה, ובמועד זה היא תשיק בישראל את סדרת הדגל Samsung Galaxy S20


סדרת Galaxy S20 תושק בישראל ב-20 בפברואר


על פי הודעה שהפיצה הנציגות המקומית של סמסונג מוקדם יותר היום (ב', 03.02), באירוע המקומי שיתקיים בעוד קצת יותר משבועיים, יושקו מכשירי ה-Galaxy החדשים של המותג, בהם אנו צפויים לראות את הדגמים Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ו-Galaxy S20 Ultra. 


על פי הידוע לנו עד כה, הגלקסי S20, דגם הבסיס בסדרה, יושק מעבר לים בתג מחיר של כ-900 יורו (כ-3,450 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי), בעוד דגם הלקסי S20 פלוס יתומחר בכ-1,099 יורו (כ-4,190 שקלים). מחירים אלו מתייחסים לגרסאות ה-4G, ואלו היחידות שיגיעו לישראל, כאשר מחירן בשוק המקומי צפוי להיות די דומה לשוק האירופאי ואולי אף נמוך יותר. הוריאציה היקרה ביותר בסדרה, Galaxy S20 Ultra, צפויה להגיע לשוק בגרסת 5G בלבד, ואם אכן זה יהיה המצב - היא עשויה שלא להגיע לישראל כלל. כך או כך, מחירה הצפוי נע סביב 1,349 יורו (כ-5,145 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי). 


סדרת Galaxy S20 תושק בישראל ב-20 בפברואר


מלבד דגמי סדרת הגלקסי S20, עשויה סמסונג להשיק בישראל גם את אוזניות ה-Galaxy Buds Plus. אלו ככל הנראה יוכרזו גם כן לצד סדרת גלקסי S20, והן צפויות להביא עימן עיצוב זהה לדור הקודם, יכולות איטום פאסיבי משופרות וחיי סוללה שיהיו עד לפי 2 בהשוואה לדור הקודם, גלקסי באדס.


מחירן צפוי להיות דומה לדור הקודם ולנוע סביב 150 דולר מעבר לים, וכ-600 שקלים בישראל. הסמארטפון המתקפל Galaxy Z Flip, שיגיע בתצורת צדפה (Clamshell), יוצג גם הוא באירוע ההכרזה שתקיים סמסונג בסן פרנסיסקו בעוד כשבוע, אך לא סביר כי הוא יגיע לישראל בהשקה כה מהירה.