במהלך שנת 2019 חשפה חברת הטכנולוגיה ויצרנית הסלולר הסינית, מייזו, את סדרת מכשירי הדגל החדשה בפיתוחה, Meizu 16s, כשזו כללה את הדגמים מייזו 16s ומייזו 16s פרו. כעת, נראה כי בין כותלי המשרדים של היצרנית המוכרת ממשיכים לעבוד על השקת הדור הבא, ה-Meizu 17, כאשר הדלפה חדשה מתיימרת לחשוף כיצד יראה. 


הודלף: כך עשוי להיראות מכשיר הדגל Meizu 17


על פי התמונה המודלפת, ניתן לראות כי המייזו 17 יגיע לשוק כשהוא לוקח צעד אחד קדימה את קווי העיצוב של הדור הקודם, עם מסך הקמור מימינו ומשמאלו (פאנל תצוגה מסוג Super AMOLED) ושוליים דקים במיוחד. בעוד בחרה החברה שלא ליישר קו עם טרנד החריצים במסך עבור שילוב המצלמה הקדמית, זו עשויה לבחור הפעם לשלב את המצלמה בחור קטנטן במסך, זאת בדומה לסדרת הדגל של סמסונג, Galaxy S10, ודגמים אחרים בשוק. 


במעבד לגב המכשיר, ניתן לראות כי ה-Meizu 17 יכיל בגבו מערך צילום בעל 5 חיישנים שככל הנראה יגיעו בתצורה של מצלמה ראשית, מצלמה סופר-רחבה משנית, מצלמה עם עדשת טלפוטו וזוג חיישנים נוספים שיתפקדו כחיישני עומק (3D ToF)/מאקרו. מערך הצילום יוקף ברצועת נורות LED עגולה כחלק ממנגנון פלאש שלא ראינו פעמים רבות בשוק הסלולר. 


הודלף: כך עשוי להיראות מכשיר הדגל Meizu 17


מתחת למכסה המנוע, כך ניתן להעריך, נמצא מפרט הפונה לשוק הגבוה: מערכת השבבים תהיה ה-Snapdragon 865 בפיתוחה של קוואלקום, יחד עם 6 או 8 גיגה-בייט של זיכרון RAM, רכיב אחסון פנימי בנפח התחלתי של 128 גיגה-בייט וסוללה בקיבולת של 4,000mAh או יותר. המכשיר עשוי להגיע גם בגרסה הפונה לשוק הביניים שתציע מפרט צנוע יותר. בשלב זה לא ברור האם מכשירי הדגל הבאים של המותג יגיעו לישראל בייבוא של חברת באג מולטיסיסטם, היבואנית הרשמית למוצרי החברה בשוק המקומי. 


מקור