אין זה חדש כי סמסונג אלקטרוניקס, יצרנית הסלולר הגדולה בעולם, עומלת בימים אלו על הדור הבא לאוזניות נטולות החוטים בפיתוחה, Galaxy Buds Plus. אחרי שראינו את תמונותיהן וחלק מן הפרטים על מפרטם הטכני, חושפת הדלפה חדשה את כל הפרטים בנושא: כמה יעלו, מה יהיה מפרטם הטכני ומהם ההבדלים בינם לבין הדור הקודם?


הדלפה רחבה חושפת את כל הפרטים על ה-Galaxy Buds Plus


כפי שלמדנו מוקדם יותר, גם ההדלפה החדשה מאשרת כי עיצובן של האוזניות יהיה זהה לחלוטין לדור הקודם. אחד מן השינויים הבולטים ביותר, עם זאת, יתבטא מתחת למכסה המנוע ויגיע בדמות חיי סוללה משודרגים במיוחד: עם ה-Galaxy Buds Plus ניתן יהיה להגיע ל-11 שעות ניגון רצופות, כאשר בתוספת המארז ניתן יהיה להגיע ל-11 שעות נוספות, ובסה"כ 22 שעות ניגון רצופות. 


אמנם זמן הסוללה הכללי אינו מרשים במיוחד, אך 11 שעות ניגון רצופות באמצעות האוזניות וללא צורך בטעינה הינו נתון מרשים למדי. גם הדור החדש יתמוך בטעינה מהירה, ו-3 דקות של טעינה במארז יאפשרו עד ל-60 דקות ניגון רצופות. הגלקסי באדס+ יתמכו בזוג רמקולים פנימיים - וופר וטוויטר, שצפויים לספק חווית אודיו משופרת משמעותית בהשוואה לדור הקודם.


הדלפה רחבה חושפת את כל הפרטים על ה-Galaxy Buds Plus


נוסף על כך, ה-Galaxy Buds Plus יצויידו ב-3 מיקרופונים - שניים חיצוניים ואחד פנימי, כשאלו צפויים לשמש לטובת שיפור חווית ניהול השיחה בסביבות רועשות, מה שהיה אתגר די משמעותי עם הדור הקודם. האוזניות יהיו עמידות בפני מים תחת תקן IPX2, ויגיעו לשוק בצבעים שחור, לבן, אדום וכחול. 


את ה-Galaxy Buds+ מתכוונת סמסונג להציג במהלך אירוע ההכרזה שמתוכנן להתקיים ב-11 בפברואר. הן צפויות לעלות על המדפים במחיר של כ-150 דולר (כך גם מאשרת ההדלפה החדשה), כאשר ניתן להעריך כי סמסונג עובדת גם על גרסה יקרה יותר הכוללת סינון רעשים אקטיבי. לצד האוזניות, תחשוף סמסונג גם את סדרת מכשירי הדגל Galaxy S20 ואת הסמארטפון המתקפל Galaxy Z Flip.


מקור