אחרי שהכריזה על סדרת Redmi K30 בסוף שנתת 2019, חברת רדמי מבית ענקית הטכנולוגית ויצרנית הסלולר הסינית, שיאומי, מודיעה באופן רשמי כי תקיים אירוע הכרזה ביום שלישי, ה-11 בפברואר. במרכז האירוע אנו צפויים לראות את הסמארטפונים הראשונים לבית המותג לשנת 2020.


Redmi תקיים אירוע הכרזה ב-11 בפברואר; תציג סמארטפונים חדשים


על פי טיזר שפרסמה הנציגות הרשמית של רדמי בהודו, בחברה מתכננים לחשוף סמארטפונים חדשים, כאשר על פי הערכות הדגמים שייחשפו באירוע יהיו דגמי סדרת Redmi 9. המכשיר הראשון שתציג החברה יהיה ה-Redmi 9A, וריאציית שוק נמוך בסדרת הביניים של המותג.
הרדמי 9A ימשיך את דרכו של ה-8A מן השנה שעברה. הוא צפוי להגיע עם סוללה בקיבולת של 5,000mAh, מערך צילום כפול בגבו, מבנה פוליקרבונט ומסך בגודל הנע סביב 6.2 אינץ' עם שוליים דקים הסובבים אותו. המכשיר יצויד במפרט הפונה לשוק הנמוך וכולל 3GB RAM, עד ל-32 או 64 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי ועוד.


Redmi תקיים אירוע הכרזה ב-11 בפברואר; תציג סמארטפונים חדשים


מכשירים נוספים שעשויה החברה לחשוף הם דגמי ה-Redmi 9 ואולי אף Redmi Note 9, אם כי בשלב זה טרם ידועים פרטים נוספים על השניים. הדור האחרון בסדרה, Redmi 8 ו-Redmi Note 8/8 Pro, נמכרים בישראל כבר מהמחצית השנייה לשנת 2019, ועל פי נתוני אתר זאפ מהווים לשניים מהסמארטפונים הפופולריים ביותר בישראל.


מקור