חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
המוצרים המבוקשים
טלפון סלולרי Apple iPhone 11 128GB
3,749 - 2,937 ₪
טלפון סלולרי Apple iPhone 11 64GB
3,459 - 2,725 ₪

כנס המובייל - MWC בוטל

ארגון ה-GSMA שאחראי על כנס המובייל בברצלונה, הודיע על ביטול כנס המובייל הגדול שאמור היה להיפתח בעיר ב-24 בפברואר, לאחר שחברות רבות הודיעו על ביטול השתתפותן

גיא לוי |  12/02/2020

לראשונה מאז מתכונתו הנוכחית, כנס המובייל הגדול - MWC שנערך מדי שנה בעיר ברצלונה, בוטל עקב החשש העולמי מהתפרצות נגיף הקורונה. הביטול הגיע לאחר דיונים רבים ובעיקר לאחר שחברות רבות ביטלו בזו אחר זו את השתתפותן בכנס.


כנס המובייל - MWC בוטל


הארגון הודיע לפני מספר ימים על קיומו הרגיל של הכנס, זאת לאחר פניות רבות של עיתונאים מרחבי העולם ולאחר ביטולים של חברות טכנולוגיה גדולות כמו LG, אריקסון ואמזון, אבל גל נוסף של ביטולים של חברות כמו נוקיה, סוני, TCL ו-Vivo, כמו גם דיווחים על ביטולים רבים של חדרי מלון וטיסות - הביא את מארגני הכנס להבנה שגם אם הכנס ייערך, הוא לא יהיה אחד כזה שירצו לזכור.


כנס המובייל - MWC בוטל


"מתוך דאגה לבריאותם ולבטיחותם של אורחי ומשתתפי הכנס, החלטנו לבטל את קיומו בעקבות התפרצות נגיף הקורונה", כך מסר ג'ון הופמן, ה-CEO של ארגון ה-GSMA. "הצטברות הנסיבות פשוט לא איפשרו את קיומו התקין ובטוח של הכנס". הופמן מסר שרשויות העיר ברצלונה, המארחת של הכנס בשנים האחרונות, גילו הבנה מלאה לביטול למרות הפסדים כספיים עצומים לעיר ואף למדינה. "הדאגה שלנו כרגע היא לכל אלו שנפגעו מהמחלה בסין ובעולם".


מספר הנפגעים העולמי מהנגיף העקשן מתקרב ל-50,000 כאשר מספר הנפטרים מתקרב ל-1000, כאשר אין עדיין פתרון שנראה באופק. מקור הוירוס הוא בסין אבל נודעו כבר כמה מקרים, כולל מקרי מות שקרו מחוץ לה.


מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית טלפונים סלולריים

יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,937 ₪
מתוך 33 חנויות
יצרן:Xiaomi,
גודל מסך:6.3 אינטש,
טווח מחירים:500...,
החל מ- 598 ₪
מתוך 35 חנויות
יצרן:Apple,
גודל מסך:6.1 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,725 ₪
מתוך 27 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.8 אינטש,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,980 ₪
מתוך 24 חנויות
גיא לוי - כתב חדשות וטכנולוגיה

גיא לוי - כתב חדשות וטכנולוגיה

כתב חדשות וטכולוגיה
בן 50, נשוי ואב ל-2, כתב טכנולגיה ב-WiseBuy מ-2019. איש אקדמיה בעברו ומי שהקים את GSM Israel. כתב בעבר ל-Ynet, Walla, Mako. מומחה טכנולוגיה וחדשנות ובעיקר מכור לתחום.
לפניות: support@wisebuy.co.il