לפני כחודשיים סקרנו ואהבנו את הטרולי וויירלס החדשות של חברת ג'ברה, ה-Elite 75T, ועכשיו משיקה חברת ביקונקט בישראל את הדגם הספורטיבי יותר של האוזניות, Jabra Elite Active 75T.


הושקו: Jabra Elite Active 75T


מה שונה באוזניות הללו מהדגם המוצלח גם ככה? ובכן, השם לבדו כבר מסגיר את הפונקציונאליות החדשה והיא עמידות למים וזיעה בתקן IP57, שזה אומר בגדול שאפשר לרוץ איתן בגשם ולהזיע איתן, אבל לא להיכנס איתן למים בבריכה או בים ולצפות לשמוע מוסיקה. הן קטנות אגב ב-20% מדגם ה-65T שהוצג לפני כשנה.


הושקו: Jabra Elite Active 75T


ב- Jabra בטוחים בעמידות הגבוהה שלהן, ולכן הם מציעים שנתיים אחריות כנגד נזקי אבק וזיעה, אבל תצטרכו תרשום את המוצר שלכם באפליקציה על מנת לקבל את האחריות המורחבת. משך השימוש באוזניות הוא עד 7.5 שעות ברציפות, ועד 28 שעות בסה"כ בשימוש בנרתיק הטעינה, המשמש גם כנרתיק מגן לאוזניות.


הושקו: Jabra Elite Active 75T


רונן ברקוביץ' מנכ"ל ביקונקט מציין כי "אנחנו מופתעים כל פעם מחדש מהצלחת סדרת אוזניות הבליחוט של Jabra. כל מלאי שמגיע לישראל נמכר עוד בהיותו באוויר. אנחנו מהווים את הבחירה הטובה ביותר לכל מי שרוצה אוזניות שהן דו שימושיות, גם למוזיקה ושיחות וגם לאימוני ספורט בכל מזג אוויר ובקרוב נשיק את הדגם השלישי בסדרה ובכך נכסה את כל האפשרויות שהקטגוריה מציעה" הוסיף ברקוביץ.


האוזניות נמכרות במחיר של 799 שקלים, אותו המחיר בו הושקו האוזניות מהדגם הקודם. אלו אגב, זוכות להוזלה במחיר והן תעלנה מעכשיו 599 שקלים לכבוד הצגת הדגם החדש.