כמה חודשים לאחר השקתו של ה-OnePlus 7T וכמה חודשים לפני הצגתו של יורש העצר וכבר הוא נחשף במלוא הדרו על ידי OnLeaks. המכשיר מציג נתונים מרשימים למדי עם דגם רגיל ודגם פרו משופר.


הדגם הרגיל יצוייד במסך מתוצרת סמסונג בטכנולוגיית סופר אמולד בגודל 6.55 אינץ' וברזולוציית +FHD ביחד עם קצב רענון של 90Hz. את המכשיר יריץ מעבד הדגל של חברת קוואלקום, הסנאפדרגון 865 לצד מערך זיכרון שיכלול מן הסתם אפשרויות שינועו בין 128-512 גיגה של זיכרון אחסון לצד מינימום של 8GB ב-RAM עם מכשיר שיגיע גם עם 12GB כאלו.


חשיפה: כך יראה ה-OnePlus 8


מערך הצילום יכלול 3 חיישנים בחלקו האחורי של המכשיר, כאשר החיישן הראשי יהיה בן 48 מגה פיקסל עם שני חיישנים נוספים, כשאחד מהם יהיה אחראי על זום אופטי והשני יכלול תמיכה בצילום עם עומק שדה, חיישן עומק. בחזית המכשיר תמצאו מצלמת סלפי בתוך חור בת 16 מגה פיקסל. הסוללה תהיה בקיבולת של 4300 מיליאמפר-שעה והטעינה תהיה בהספק של 30W.


חשיפה: כך יראה ה-OnePlus 8


הדגם המתקדם יותר ייקרא Pro והוא יגיע עם מסך גדול יותר, בן 6.78 אינץ' באותה טכנולוגיית ייצור אבל עם רזולוציה משופרת של +QuadHD ובקצב רענון של 120Hz. מערך עיבוד הנתונים והזיכרון יהיה זהה כמו בדגם הראשון והסוללה תהיה בקיבולת של 4510 מיליאמפר שעה.


מערך הצילום משתפר עוד עם חיישן נוסף במצלמה הראשית שישלים את המערך הקבוע שכולל חיישן ראשי, חיישן צילום בזווית רחבה, חיישן לצילום עם עומק שדה וחיישן לצילום עם זום אופטי. המצלמה הקדמית זהה לזו שבדגם הראשון. שני המכשירים יגיעו עם חיישן טביעת אצבע מתחת לפני המסך ולראשונה הם יהיו עמידים למים ואבק בתקן IP68.


להשוואת מחירי מכשיר OnePlus 7T באתר זאפ