אם גם אתם מחכים להכרזה הגדולה של אפל על ה-iPhone 12, מכשיר הדגל החדש שיחליף את האייפון 11 פרו, כדאי שתתאזרו בסבלנות. החברה מודיעה כי החליטה לדחות הצגת הדגמים החדשים ב"מספר שבועות", ולראשונה מזה שנים רבות, לא נראה אייפונים חדשים בספטמבר. 


יגיע, אבל באיחור: אפל דוחה את השקת ה-iPhone 12‎

במהלך הצגת נתוני המכירות לרבעון השני של השנה, עם עליה מרשימה של 2 אחוזים לעומת התקופה המקבילה אשתקד ולמרות נזקי וירוס הקורונה, הודיעה אפל כי החליטה לדחות את הצגת האייפון במספר שבועות. כתוצאה מכך אנחנו לא צפויים לראות את הדגמים החדשים בחודש ספטמבר, אלא רק לקראת סוף השנה האזרחית. על פי מקורות, הסיבה העיקרית קשורה לשרשרת האספקה שנפגעה קשות עקב משבר הקורונה שגרם למפעלים רבים לסגור את שעריהם לתקופה ממושכת.

יגיע, אבל באיחור: אפל דוחה את השקת ה-iPhone 12‎

במהלך השיחה הסביר טים קוק, מנכ"ל אפל, כי להערכתו לקוחות עלולים להיות לא מוכנים לשדרג למכשיר דגל יקר, בשעה שהם 'תקועים' בבית ונמצאים באי וודאות כלכלית. בנוסף, חנויות רבות של אפל ברחבי העולם עדיין סגורות לקהל הרחב, כך שהשקה בתקופה זו תוביל לרכישות אונליין בלבד, מה שעלול לגרום לירידה ממשית בהיקף המכירות.

כזכור, היריבה הגדולה סמסונג עומדת לערוך אירוע הכרזה גדול במהלך השבוע הקרוב, בו תציג את סדרת Note 20 החדשה, לצד דור שני לסמארטפון המתקפל Galaxy Fold, שעון חכם חדש בסדרת Galaxy Watch ואוזניות בסדרת Galaxy Buds. האם הקוריאנית תצליח לנצל את המצב כדי לגרום למשתמשים לרכוש את אחד הדגמים עוד לפני ההכרזה של אפל?

להשוואת מחירי אייפון 11