בסוף חודש נובמבר 2020 קיבלנו הצצה לקווי העיצוב הצפויים של צמד מכשירי הדגל הבאים לבית וואן פלוס, אלו הם דגמי ה-OnePlus 9 ו-OnePlus 9 Pro. כעת, אחרי שראינו את עיצובם הצפוי, הדלפה חדשה מתיימרת לחשוף חלקים ניכרים ממפרטם הטכני. 


פרטים ראשונים על מפרטם של דגמי ה-OnePlus 9 ו-9 Pro נחשפים


על פי ההדלפה החדשה, ה-OnePlus 9 Pro יגיע לשוק עם מסך Quad HD Plus בגודל 6.78 אינץ', עם שוליים קמורים ובקצב רענון של עד ל-120 הרץ. מנגד, הוואן פלוס 9 הסטנדרטי יגיע לשוק עם מסך מעט יותר קטן - 6.55 אינץ', ברזולוציה נמוכה יותר של Full HD Plus, עם קצב רענון של 120 הרץ ובתצורה שטוחה.


פרטים ראשונים על מפרטם של דגמי ה-OnePlus 9 ו-9 Pro נחשפים


כמו כן, יגיעו השניים עם מסך בעל חור קטנטן ובו מצלמת סלפי קדמית. המכשירים יגיעו בעובי של 8 ו-8.5 מ"מ עבור הוואן פלוס 9 ו-9 פרו, בהתאמה, ומשקלם לא יעמוד על יותר מ-200 גרם. בזירת הסוללה, יגיעו צמד הדגמים עם סוללה בקיבולת שצפויה לנוע סביב 4,500mAh.


פרטים ראשונים על מפרטם של דגמי ה-OnePlus 9 ו-9 Pro נחשפים


על פי דיווח שנחשף מוקדם יותר החודש, ה-OnePlus 9 Pro צפוי להציע תמיכה בטכנולוגיית טעינה אלחוטית מהירה במיוחד בהספק של עד 45 וואט, פיצ'ר שלא צפוי להגיע גם לדגם הוואן פלוס 9 הסטנדרטי. מלבד זאת, יציעו השניים תמיכה בטעינת 65 וואט מהירה דרך שקע ה-USB Type-C ובאמצעות שנאי ייעודי. המכשירים יצויידו במערכת השבבים Snapdragon 888.


מקור