יצרנית הסמארטפונים ומוצרי המובייל הסינית, חברת רילמי, לא עוצרת לרגע. אחרי שחשפה רק בחודש דצמבר האחרון זוג אוזניות נטולות חוטים חדשות מסדרת Buds Air Pro, מתפנה היצרנית להכריזה זה עתה על אוזניות TWS נוספות בפיתוחה, עם יכולות מתקדמות ומחיר אטרקטיבי. אלו הן ה-Realme Buds Air 2.


רילמי מכריזה על האוזניות נטולות החוטים Realme Buds Air 2


ה-Realme Buds Air 2 מגיעות לשוק כדור השני בסדרת באדס-אייר מבית החברה. הן מגיעות לשוק בעיצוב In Ear עם רגלית ארוכה למדי ומשקל של 4.1 גרם עבור כל אחת מן האוזניות. בכל אחת מהן, תשלב החברה דרייבר 10 מ"מ (Diamond Hi-Fi Driver) שיספק חוויית אודיו משופרת, זאת לצד מצב חדש לשיפור הבאס בשם Bass Boost Plus. 


רילמי מכריזה על האוזניות נטולות החוטים Realme Buds Air 2


בחברה מציינים כי האוזניות החדשות כוללות את שבב מדגם R2 בפיתוחה של החרברה, והוא זה שמאפשר ל-Realme Buds Air 2 להינות מסינון רעשים אקטיבי (ANC - Active Noise Cancellation). סינון הרעשים האקטיבי של האוזניות מסוגל לאפשר צמצום רעשים עד ל-25 דציבלים, והוא מאפשר את סינונם גם של רעשים בתדרים נמוכים (רעשי מטוס, רכבות, תנועה וכד'). 


רילמי מכריזה על האוזניות נטולות החוטים Realme Buds Air 2


האוזניות מציעות זמן השהייה של 120 מילי-שניות במצב סטנדרטי, ובאמצעות מצב גיימינג ייעודי (Game Mode) יאפשרו לצמצם את זמן ההשהייה עד ל-88 מילי-שניות, בין היתר הודות לתמיכה בבלוטות' 5.2. הרילמי באדס אייר 2 מאפשרות עד ל-5 שעות האזנה רצופה בטעינה אחת ועד ל-22.5 שעות האזנה באמצעות שימוש במארז הטעינה (כאשר ה-ANC פועל).


את ה-Realme Buds Air 2 מציעה החברה לרכישה במחיר של 3,299 רופי - כ-150 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי.


מקור