סדרת מכשירי הדגל מבית סמסונג, גלקסי S21, נחשפה בחודש ינואר האחרון כשהיא מגיעה בשלושה דגמים שונים: Galaxy S21, S21 Plus ו-Galaxy S21 Ultra. כעת, נראה כי ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית מתכננת לחשוף סמארטפון נוסף לסדרת הדגל, וזהו ה-Samsung Galaxy S21 FE.


סמסונג עשויה להכריז על ה-Galaxy S21 FE


על פי סדרת דיווחים והדלפות חדשה, הגלקסי S21 FE (ר"ת: Fan Edition) יגיע תחת שם הדגם SM-G990B, והוא צפוי להוות כגרסת הכניסה בסדרת הדגל של הענקית הקוריאנית. אתר Let's Go Digital אף חשף תמונות הדמייה למכשיר, כשאלו מבוססות על הדפלות שונות שהגיעו לידי האתר.


לפי אלו, ה-Galaxy S21 FE יגיע לשוק עם מסך בגודל 6.5 אינץ' ברזולוציית Full HD Plus ובתצורה שטוחה. המסך יציע חור קטנטן לשילוב המצלמה הקדמית ושוליים דקים במיוחד, כאשר גם בדגם זה אנו צפויים לראות מבנה עשוי פוליקרבונט. בגבו של המכשיר ישולבו שלוש מצלמות - ככל הנראה מערך זהה לזה של דגם ה-Galaxy S21.


סמסונג עשויה להכריז על ה-Galaxy S21 FE


כך, אנו צפויים לראות מצלמת 12 מגה פיקסל ראשית עם מפתח צמצם של f/1.8; מצלמת 12 מגה פיקסל משנית עם זווית צילום סופר רחבה; וחיישן טלפוטו ברזולוציית 64 מגה פיקסל עם זום אופטי של עד פי 3. כמו כן, ניתן להעריך כי המכשיר יגיע עם מסך בעל קצב רענון מהיר של 120 הרץ. ה-Galaxy S21 FE צפוי להגיע בצבעים ירוק, כחול אפור וסגול, עם תמיכה בעמידות בפני מים ואבק תחת תקן IP68. 


בשלב זה לא ברור מתי תכריז סמסונג על ה-Galaxy S21 FE. 


מקור 2 | 1