השנתיים האחרונות היו די עמוסות לנינטנדו, עם השקה של וריאציה מעודכנת לקונסולת המשחק נינטנדו סוויץ', זו כמובן ה-Switch Lite שנחתה מדפי החנויות בישראל לפני כשנה וחצי ומגוון מוצרים נוספים. כעת, נראה כי יצרנית משחקי הוידאו וקונסולות המשחק היפנית מתכננת להשיק בקרוב גרסה נוספת לקונסולה המוכרת.


דיווח: נינטנדו עובדת על דגם חדש ל-Nintendo Switch


על פי דיווח של מגזין בלומברג, ב-Nintendo עומלים בימים אלו לקראת השקה של גרסה חדשה לקונסולת המשחק הניידת Nintendo Switch. הגרסה החדשה, כך עולה מתוך הדיווח, תגיע עם מסך OLED בפיתוחה של חטיבת המסכים מבית סמסונג, Samsung Display.


מסך ה-7 אינץ' החדש - הגדול במעט בהשוואה למסך ה-6.2 ו-5.5 אינץ' של קונסולות הסוויץ' וסוויץ' לייט, יגיע ברזולוציה צנועה של 720p HD בלבד הזהה ליתר הדגמים בסדרת סוויץ'. עם זאת, מעיד הדיווח כי בנינטנדו צפויים לאפשר לגרסה החדשה של Nintendo Switch לתמוך בחיבור למסכים חיצוניים ברזולוציית 4K UHD.


דיווח: נינטנדו עובדת על דגם חדש ל-Nintendo Switch


כיום, דגמי ה-Nintendo Switch ו-Switch Lite אינם תומכים בהזרמת תוכן ברזולוציית 4K - שהפכה להיות לרזולוציה הפופולרית ביותר בדגמי הטלוויזיה של השנים האחרונות. בהתאם לכך, בהחלט מדובר בשדרוג מהותי למדי עבור אלו המעוניינים לחבר את הקונסולה למסך הטלוויזיה. ייצורה של קונסולת המשחק המעודכנת צפוי להתחיל ביוני הקרוב, אם כי לא ברור מתי זו תוכרז באופן רשמי.


מקור