מצנן את ההתלהבות: בשבועות האחרונות זכינו לקבל מגוון רחב למדי של שמועות, דיווחים ואף תמונות מודלפות של הדור הבא לאוזניות האיירפודס מבית אפל, אלו הן ה-AirPods 3 (או: AirPods 2021). בעוד רוב הדיווחים העידו על כוונתה של היצרנית להכריז על האוזניות באירוע שייערך עוד החודש, ידיעה חדשה שנחשפת ביממה האחרונה גורסת כי ההכרזה עוד רחוקה מאיתנו.


דיווח: AirPods 3 יוכרזו לכל המוקדם במחצית השנייה של 2021


על פי המידע החדש, שמגיע דרך אנליסט המובייל הבכיר מינג-צ'י קאו - המהימן בכל הנוגע לפועלה של הענקית מקופרטינו, באפל לא מתכננים לחשוף את ה-AirPods 3 לפני הרבעון השלישי של השנה. בהתאם לכך ולפי קאו, ההכרזה של האוזניות תתרחש בין החודשים יולי לספטמבר לכל המוקדם, וייתכן כי אף מאוחר מכך. 


דיווח: AirPods 3 יוכרזו לכל המוקדם במחצית השנייה של 2021


לצד דברים אלו, על פי הערכות ודיווחים קודמים, אפל מתכננת לקיים אירוע הכרזה חגיגי שיתקיים ב-23 במרץ ויהווה לאירוע האביב של היצרנית. באירוע זה, גם אם לא תחשוף החברה את אוזניות האיירפודס הבאות, צפויה היצרנית להציג באופן רשמי מגוון רחב של מוצרים אחרים.


דיווח: AirPods 3 יוכרזו לכל המוקדם במחצית השנייה של 2021


בין אותם מוצרים נמצאים: סדרת אייפד פרו לשנת 2021, דגמי iPad Pro 11 2021 ו-iPad Pro 12.9 2021; תגית חכמה לאיתור מוצרים בשם Apple AirTags ועוד. חלק מן הדיווחים אף העידו על כך שבאפל עשויים לחשוף גם גרסה מוזלת לאוזניות הפרימיום Apple AirPods Max. 


מקור