ענקית הטכנולוגיה ויצרנית המובייל האמריקאית, חברת גוגל, מודיעה באופן רשמי כי כנס המפתחים השנתי שלה - Google I/O 2021, יתקיים גם השנה במתכונת וירטואלית. החברה חושפת כי הכנס יתקיים בחודש הבא, בין ה-18 ל-20 במאי, עם הרשמה הפתוחה למפתחים ללא עלות. 


גוגל תקיים את כנס Google I/O 2021 בחודש מאי


במסגרת כנס Google I/O, נוהגת גוגל מדי שנה להציג את הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה שלה למכשירים ניידים - אנדרואיד. השנה, ועם השקת גרסת המפתחים הראשונה לאנדרואיד 12 כבר בפברואר האחרון, ניתן להעריך כי בחברה יציגו בטא מעודכנת של מערכת ההפעלה למפתחים, כן יציגו את כל הפיצ'רים החדשים של גרסת Android 12.


כמו כן, נוטה היצרנית לחשוף מדי שנה במסגרת כנס המפתחים השנתי שלה גם מוצרים חדשים. בהתאם לכך, ניתן להעריך כי גם במסגרת כנס Google I/O 2021 אנו צפויים להיחשף לראשונה למוצרים חדשים לחלוטין בפיתוחה של גוגל. ביניהם: סמארטפונים חדשים למותג פיקסל, מוצרי בית חכם מעודכנים בסדרת Nest ועוד. אירוע ההכרזה במסגרת כנס המפתחים השנתי של גוגל יתקיים ביומו הראשון של הכנס, ויהווה ליריית הפתיחה שלו. מלבד זאת, תקיים החברה מפגשי שאלות ותשובות המובלים על ידי בכיריה, מיטאפים שונים ועוד. על מנת להרשם לכנס יש לגשת לעמוד ייעודי באתר החברה.