לפני חודש בלבד, קיימה סמסונג את אירוע ה-Unpacked השני שלה לשנת 2021, בו היא חשפה את הדגמים החדשים בסדרה גלקסי A - ה-A72 ו-A52; זאת כחודשיים בלבד לאחר ההכרזה על מכשירי הדגל בסדרת Galaxy S21. כעת, ממהרת החברה להודיע על קיומו של אירוע Unpacked נוסף למותג Galaxy, וזה יתקיים ב-28 באפריל, יום רביעי בעוד כשבועיים.


סמסונג מודיעה על קיומו של אירוע הכרזה ב-28 באפריל


הודעתה של סמסונג על קיומו של אירוע ההכרזה מגיעה בהפתעה די גמורה. אחרי שני אירועים משמעותיים מאז החלה 2021, מציינת החברה כי  באירוע ה-Galaxy Unpacked הקרוב היא תציג את מה שהיא מכנה כ"גלקסי החזק ביותר" ("The Most Powerful Galaxy).


בהתאם לכך ונכון לרגע לזה, לא ברור מה תוכניות החברה לאירוע הקרוב. דיווחים קודמים העידו על תוכניותיה של היצרנית הקוריאנית לחשוף ניידים חדשים כחלק מסדרת Galaxy Book (דגמי Galaxy Book Pro ו-Book Pro 360), וגם מפת הדרכים המודלפת של החברה העידה על אירוע PC שיתקיים בחודש אפריל.
בהתאם לכך, יייתכן כי בחברה יבחרו באירוע הקרוב להצגת דור המחשבים הבא למותג גלקסי. אפשרות נוספת היא כי בחברה יציגו את הדור הבא לסמארטפונים המקפלים לבית המותג, דגמי Galaxy Z Flip 2 או Galaxy Z Fold 3; או אולי את הדור הבא לשעוני המותג החכמים - Galaxy Watch. זה, אגב, צפוי להגיע עם מערכת ההפעלה Wear OS מבית גוגל.