צעד נוסף לקראת הרכב הראשון של אפל? ענקית הטכנולוגיה האמריקאית נמצאת בשלב האחרון של המשא ומתן לקראת חתימה על הסכם סופי עם ענקית האלקטרוניקה הקוריאנית, LG אלקטרוניקס, לייצור הרכב החשמלי הראשון בפיתוחה. כך עולה מתוך דיווח חדש שנחשף בסוף השבוע האחרון.


דיווח: אפל מתקרבת לסגירת הסכם עם LG לייצור רכב חשמלי


על פי פרטי הדיווח, אפל נמצאת לקראת חתימה על הסכם עם LG לטובת ייצורו המסחרי של הרכב החשמלי והאוטונומי הראשון בפיתוחה של אפל, אותו אנו מכירים במסגרת הדיווחים השונים בשם Apple Car. ההסכם בין אפל ל-LG למעשה יכיל גם צלע שלישית שחברה ל-LG לטובת הפרויקט, וזו היצרנית הקנדית Magna. כך, ההסכם - במקרה שיחתם - יהיה בין אפל לבין אישיות המכונה LG Magna e-Powertrain, המשלבת בין LG ל-Magna.


LG Magna e-Powertrain, יהיה אחראי על הייצור הראשוני של רכבי אפל, כאשר הדגם הראשון שתשיק הענקית האמריקאית לא צפוי להיות מיוצר בכמויות גדולות במיוחד. הסיבה לכך, טוען הדיווח, היא כי באפל מתכננים לבצע שימוש בדגם זה על מנת להעריך נכונה את הדרישה בשוק לרכבים מבית המותג האמריקאית.


דיווח: אפל מתקרבת לסגירת הסכם עם LG לייצור רכב חשמלי


עוד נמסר כי היצרנית האמריקאית לא צריכה להיות מודאגת מהיכולת של LG Magna e-Powertrain לעמוד בייצור, שכן בעלות LG ישנו מספר רחב של חטיבות רלוונטיות לאספקה: LG Display, LG Energy Solution, LG Chem ו-LG Innotek. דגמי אב טיפוס ראשונים ל-Apple Car, במסגרת שיתוף פעולה זה - אם אכן יסגר - צפויים להתחיל ייצור כבר ב-2024. 


מקור