מותג האודיו הבריטי הוותיק, Bowers & Wilkins (או: B&W), מוכר היטב בכל הנוגע לרמקולים ואוזניות הקשת בפיתוחו, אך עד עתה הוא נמנע מכניסה לשוק אוזניות ה-TWS שצבר תאוצה בשנים האחרונות. כעת, מפסיקה החברה לעמוד מהצד ומכריזה על מספר אוזניות TWS ראשונות בפיתוחה, אלו הן ה-Bowers & Wilkins PI7 ו-PI5. 


Bowers & Wilkins מכריזה על אוזניות ה-PI7 ו-PI5


אוזניות ה-TWS החדשות של B&W מגיעות לשוק בעיצוב יוקרתי למדי, והן יהיו זמינות לרכישה בצבעים שחור-זהב או לבן-זהב. שתי הגרסאות החדשות מגיעות בתצורת In Ear מוכרת, תמיכה בסינון רעשים אקטיבי (ANC) באמצעות שניים או שלושה מיקרופונים (בהתאם לדגם).


Bowers & Wilkins מכריזה על אוזניות ה-PI7 ו-PI5


ה-PI7, הדגם המתקדם מבין השניים, מצויד במערך של זוג דרייברים בכל אחת מן האוזניות, מתוכם דרייבר 9.2 בפיתוחה של B&W עצמה. האוזניות תומכות בסאונד 24 ביט ומציעות עד ל-4 שעות האזנה רציפות במסגרת טעינה אחת ועד ל-20 שעות בסה"כ כולל מארז הטעינה. מארז הטעינה מביא עימו פיצ'ר ייחודי במינו - כניסת 3.5 מ"מ המאפשרת לחבר את המארז לכל מוצר בעל כניסת 3.5 מ"מ וללא חיבור בלוטות' - ובכך לבצע שימוש באוזניות באופן אלחוטי גם במוצרים שאינם תומכים בכך. 


Bowers & Wilkins מכריזה על אוזניות ה-PI7 ו-PI5


ה-B&W PI5 מעט יותר צנוע, ומוותר על כניסת ה-3.5 מ"מ במארז הטעינה ועל אחד מן הדרייברים שבאוזניות עצמן. כמו כן, מציע דגם זה תמיכה בחיי סוללה של עד 4.5 שעות האזנה רצופות ועד לכ-22.5 שעות האזנה רצופות בשילוב עם מארז הטעינה. הן עבור ה-PI5 ו-PI7 ישנה תמיכה בטעינה אלחוטית למארז הטעינה או טעינה באמצעות USB Type-C.


את ה-B&W PI5 תציע החברה לרכישה במחיר של 250 דולר; בעוד ה-PI7 יתומחרו ב-400 דולר.


מקור