יצרנית הסמאטרפונים ומוצרי המחשוב הלביש הסינית, חברת רילמי, ממשיכה בגל ההכרזות. אחרי שהציגה את סדרת הסמארטפוןנים Realme Q3 וחשפה את האוזניות נטולות החוטים Realme Buds Q2, חושפת החברה את הדור הבא לשעוניה החכמים, Realme Watch 2. 


רילמי מציגה את השעון החכם Realme Watch 2


שעון ה-Realme Watch 2 מגיע לשוק עם מסך IPS LCD בגודל 1.4 אינץ' וברזולוציית 320X320 פיקסלים, המציע בהירות מרבית של 600 ניט. השעון מציע מבנה אלומיניום עם כפתור יחיד הנמצא בדופן הימנית של השעון, ומשלב רצועות עשויות סיליקון הניתנות להחלפה.


רילמי מציגה את השעון החכם Realme Watch 2


השעון מגיע במשקל של 38 גרם ומציע עמידות בפני מים תחת תקן IP68. הוא כולל שורה של חיישנים, בהם מד דופק לניטור אחר דופק המשתמש, חיישן מסוג SpO2 לניטור אחר רמת החמצן בדם ועוד. על גבי השעון ניתן יהיה לבחור להציג את אחד מיותר מ-100 מסכי השעון השונים אותם מציעה רילמי. 


רילמי מציגה את השעון החכם Realme Watch 2


על חיי הסוללה של השעון תהיה אחראית סוללה בקיבולת של 315mAh, זאת כמעט פי 2 בהשוואה לסוללת ה-160mAh שהציע הדור הקודם בסדרה. כך, יוכל ה-Realme Watch 2 לאפשר עד ל-12 ימי עבודה ממוצעים רצופים במסגרת טעינה מלאה אחת. את הרילמי ווטש 2 תציע החברה לרכישה במחיר של 229 רינגיט מלזי (כ-185 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי). 


מקור