למעלה משנה חלפה לה מאז הכריזה חברת LG על סמארטפון הדגל האחרון שלה בסדרת G, הוא כמובן ה-G6, ועד לפני זמן לא רב כלל לא היו ברורים הפרטים אודות ממשיך דרכו. אלא שבמסגרת תערוכת MWC 2018 נחשף המכשיר בסרטון וידאו קצרצר, ומאז הספיקו פרטים נושאים בעניינו לצוץ בהזדמנויות שונות ברחבי הרשת. כעת, אנו נמצאים עם הדלפה חדשה ומעניינת ביותר של מדליף המובייל OnLeaks בשיתוף פעולה עם אתר The Mr Phone, המציגה את תמונות וסרטון ההדמיה הראשונים למכשיר ה-LG G7.

סרטון ההדמיה החדש מספק לנו הצצה נוספת לקווי העיצוב העיקריים של ה-LG G7, בעודו מאשר את כל השמועות והדיווחים הקודמים בנושא. כפי שניתן לראות בסרטון ובתמונות המצורפים לאורך הכתבה, ה-G7 מגיע למשתמשיו עם עיצוב המוכר לנו מדגמי ה-G6 ו-V30 - שתי יריעות זכוכית עוטפות את חלקו הקדמי והאחורי, ומסגרת עשויה אלומיניום מאגדת ביניהם.בחזית ה-G7, כפי שזה מוצג בהדלפה החדשה, ניתן לראות פאנל תצוגה בגודל הנע סביב 6 אינץ' (צג מסוג MLCD Plus או אולי אף OLED). בחלקו העליון של המסך ניתן לראות חריץ (Notch) בולט במיוחד, הקוטם את המסך ומשאיר מקום למצלמת הסלפי הקדמית, לאפרכסת השיחות ולחיישנים השונים. מדובר במהלך שנוי במחלוקת אותו החלה אפל והמשיכו יצרניות אחרות, בראשן וואווי, Oppo ואחרות.

על גב המכשיר משולב מערך צילום כפול שצפוי להכיל שני חיישני צילום ברזולוציית 16 מגה פיקסל כל אחד, עם מפתח צמצם של f/1.5, פוקוס לייזר אוטומטי ופלאש LED כפול. מתחת למצלמות נמצא קורא טביעות אצבע ביומטרי. חרף אופי הפעילות של היצרנית בשנים האחרונות, נראה כי הקורא הביומטרי לא יתפקד גם ככפתור נעילה/כיבוי, כאשר כפתור הנעילה ישולב בדופן הימנית של הסמארטפון. מדובר בפעם הראשונה בה מבצעת החברה צעד שכזה במכשיר הדגל שלה, זאת מאז ההכרזה על ה-LG G2 ב-2013.


מסגרת האלומיניום של ה-G7 לא תביא איתה הפתעה רק עם שילובו של כפתור נעילה/כיבוי מימין, אלא גם מצידה השמאלי - שם נמצא שני כפתורים לוויסות הווליום וכפתור פיזי נוסף. בשלב זה לא ידוע מה תפקידו, אך נוכח העובדה שסמסונג שילבה כפתור במיקום זהה כגישה מהירה לעוזר הוירטואלי ביקסבי, אי אפשר שלא לתהות האם LG מתכננת מהלך דומה עם השקתה של עוזרת וירטואלית גם כן.

למקרה שתהיתם, LG עדיין שומרת על שקע ה-3.5 מ"מ לחיבור אוזניות, וזה משולב נצפה בדופן התחתונה של ה-G7 בתמונות המודלפות. מימדיו של ה-LG G7, לטענת מקור התמונות, יעמדו על 153.2 מ"מ אורך, 71.9 מ"מ רוחב ו-8.2 מ"מ עובי. מתחת למכסה המנוע צפוי המכשיר את מערכת השבבים Snapdragon 845 בשילוב עם 4 או 6 גיגה-בייט RAM ו-64 או 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון פנימי.

ההכרזה על ה-LG G7 צפויה להתרחש עד לסוף חודש אפריל הקרוב.מקור