חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
המוצרים המבוקשים
מציאות מדומה Sony PlayStation VR
1,580 - 899 ₪
מציאות מדומה Oculus Rift S
3,499 - 2,449 ₪

אסוס משיקה בישראל משקפי מציאות מדומה

חברת אסוס משיקה בשוק המקומי את משקפי המציאות המדומה Asus Windows Mixed Reality כחלק מפלטפורמת המציאות המדומה של חברת מיקרוסופט. המחיר: 1,790 שקלים

אלי כהן |  16/04/2018

יצרנית הטכנולוגיה הטיוואנית, חברת אסוס (Asus) מביאה אל השוק הישראלי את משקפי המציאות המדומה Asus Windows Mixed Reality (שם דגם: HC102), כאשר אלו זמינות לרכישה כבר ברגעים אלו במחיר של 1,790 שקלים. את משקפי המציאות המדומה שלה מביאה היצרנית לישראל זמן לא רב לאחר השקתם בארה"ב, שהתרחשה בחודש פברואר האחרון, וכשלושה חודשים לאחר שהוכרזו בינואר השנה, כחלק מתערוכת CES 2018.


אסוס משיקה בישראל משקפי מציאות מדומה

ה-Asus Windows Mixed Reality מגיעים כחלק מפלטפורמת Windows Mixed Reality של מיקרוסופט ומציעים תמיכה באלפי אפליקציות ווינדוס ייעודיות למוצרי VR (מציאות מדומה). בניגוד למשקפי ה-VR של חברות אחרות, כדוגמת סמסונג, משקפי המציאות המדומה של אסוס מגיעות כמוצר עצמאי למחצה, ומציעות שני מסכים בגודל 2.89 אינץ' (מסך עבור כל עין), ברזולוציית 1440X1440 פיקסלים לכל אחד מהם (רזולוציה כוללת של 2880X1440 פיקסלים). צג זה תומך בקצב רענון של 90Hz ומציע שדה ראיה של 95 מעלות.

כחלק מתפקודם כמשקפיים עצמאיות, מצויידות ה-HC102 בשלל חיישנים שנועדו למנוע את הצורך בחיישנים חיצוניים, בהם: ג'יירוסקופ, מד תאוצה, מגנומטר ו-2 מצלמות קדמיות לצורך מעקב אחר מיקום המשתמש במרחב. כמו כן, מגיעים המשקפיים עם שקע 3.5 מ"מ לחיבור אוזניות וכן מחבר HDMI 2.0 ו-USB 3.0. על מנת לבצע באלו שימוש ידרש המשתמש לחברם אל מחשב PC, וכן לבצע התקנה ראשונית שאורכה, לטענת היצרנית, כ-10 דקות. באריזת המוצר מצרפת אסוס שני שלטים ייעודיים לשליטה בממשק המשתמש.
אסוס משיקה בישראל משקפי מציאות מדומה

בשלב הנוכחי זמינות משקפי ה-Asus Windows Mixed Reality HC102 במספר מצומצם למדי של חנויות בישראל, אך ניתן להעריך כי אלו יגבירו נוכחותם בשוק במהלך הימים והשבועות הקרובים. מחירם בשוק הישראלי, שנע סביב 1,790 שקלים, אינו כה גבוה בהשוואה למחירם בעת ההשקה בארה"ב - 450 דולר או כ-1,600 שקלים.

אסוס משיקה בישראל משקפי מציאות מדומה

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית מציאות מדומה

סוג:משקפי מציאות מדומה,
יצרן:Sony,
טווח מחירים:600...,
החל מ- 899 ₪
מתוך 14 חנויות
סוג:משקפי מציאות מדומה,
יצרן:Sony,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 1,140 ₪
מתוך 10 חנויות
סוג:משקפי מציאות מדומה,
יצרן:Oculus,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,449 ₪
מתוך 2 חנויות
סוג:משקפי מציאות מדומה,
יצרן:HTC,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 3,199 ₪
מתוך 3 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il