קרוב לחצי שנה חלפה לה מאז הכריזה יצרנית הטכנלוגיה הטיוואנית, HTC, על הדור השני למשקפי המציאות המדומה בפיתוחה, ה-HTC Vive Pro. כעת, לאחר שאלו הושקו במוקדים שונים ברחבי הגלובוס, בראשם אירופה וארה"ב, מביאה הנציגות המקומית של היצרנית בישראל, חברת טאצ' גרופ, את ה-Vive Pro גם לשוק המקומי.

HTC משיקה בישראל את משקפי המציאות המדומה Vive Pro

את ה-HTC Vive Pro מתמחרת חברת טאצ' גרופ במחיר של 4,990 שקלים עבור המשקפיים בלבד. אופציה זו מתאימה עבור אלו מן הרוכשים שבידם כבר נמצאת ערכת המשקפיים של הדור הקודם. אם כי במקרה ובידכם אין את זו, תדרשו לרכוש את הערכה המלאה, שעלותה יחד עם המשקפיים תעמוד על 6,990 שקלים. ה-Vive Pro נמכרת כבר כעת ברשתות החשמל והאלקטרוניקה השונות בישראל, ביניהן KSP, אייבורי ואחרות.

הדור השני של משקפי ה-VR מבית HTC, ה-Vive Pro, מציגות שדרוג משמעותי בהשוואה לדור הקודם במרבית החזיתות. ראשית, הן מציעות עיצוב משופר שלטענת החברה יהיה ארגונומי ונוח יותר לשימוש. בכל הנוגע לתצוגה, נמצא שני מסכי AMOLED (מסך אחד עבור כל עין) בגודל של 3.5 אינץ' וברזולוציית 1440X1600 פיקסלים כל אחד (יחד נוצרת רזולוציית צפייה של 2880X1600 פיקסלים). קצב רענון המסכים עומד על 90Hz.נוסף על כך, כוללים המשקפיים אוזניות מובנות שיספקו אודיו ב-3D לטובת חווית שמע משופרת שתעצים את חווית המשחק. בחזית המשקפיים נמצא 2 מצלמות שיאפשרו הטמעת טכנולוגיות מציאות רבודה (AR). בזירת המחברים, החיישנים והקישוריות נמצא: 2 מיקרופונים מובנים, שקע 3.5 מ"מ, חיבור בלוטות' אלחוטי, חיבור USB-C ועוד.