חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
המוצרים המבוקשים
מציאות מדומה Sony PlayStation VR
1,580 - 948 ₪
מציאות מדומה Oculus Rift S
3,100 - 2,449 ₪

הערכות: רכב אוטונומי מבית אפל יעלה על הכבישים עד 2025

אנליסט מובייל בכיר מעריך כי אפל תשחרר את משקפי ה-AR החכמים בפיתוחה במהלך 2020, ואילו רכב אוטונומי בפיתוחה המלא, המוכר כ-Apple Car, יעלה על הכבישים בין 2023 ל-2025

אלי כהן |  16/08/2018

בחודשים האחרונים חוגגים ברחבי הרשת דיווחים מגוונים המקפידים להתמקד בהכרזותיה הקרובות של ענקית הטכנלוגיה האמריקאית, אפל, ביניהן הצגת דור מכשירי האייפון הבא כמו גם טאבלטים חדשים לסדרת אייפד פרו. ואילו אנליסט המובייל הבכיר מינג-צ'י קאו, שכבר הספיק לחשוף חלק ניכר מן הפרטים על תוכניותיה של אפל לשנה הנוכחית, משאיר מאחור את האייפונים החדשים ומתייחס למגוון מוצרים חדשים לחלוטין מבית החברה שעשויים להגיע לשוק ב-5 השנים הקרובות: רכב אוטונומי בשם Apple Car ומשקפי מציאות רבודה בשם Apple Glasses.


הערכות: רכב אוטונומי מבית אפל יעלה על הכבישים עד 2025


על פי הערכותיו של קאו, משקפי ה-AR עליהם עומלת אפל נמרצות בימים אלו עשויים להגיע לשוק כבר במהלך שנת 2020. משקפי המציאות הרבודה עליהם עובדת החברה מכונים ברחבי הרשת בשם Apple Glasses, כאשר השקתם מיועדת להיות גרנדיוזית ומשמעותית לכל הפחות כמו זו של מכשיר האייפון הראשון, שבוצעה אי שם בשנת 2007 וביצעה מהפך בשוק הסלולר.


ראוי לציין כי אין זה המידע הראשון שמגיע אלינו ומתייחס לתוכניותה של אפל בפיתוח משקפי מציאות רבודה. על פי דיווחים קודמים בנושא, החברה עומלת נמרצות על פיתוחן של המשקפיים, כשאלו יגיעו עם ממשק משתמש ייחודי המכונה rOS (ר"ת: Reality Operating System) המבוסס על מערכת ההפעלה iOS. המשקפיים יאפשרו ביצוע פעולות באמצעות פקודות קוליות תוך שימוש בסירי, מחוות מגע, מחוות ראש ועוד.


הערכות: רכב אוטונומי מבית אפל יעלה על הכבישים עד 2025


מלבד התייחסותו למשקפי ה-AR של הענקית מקופרטינו, חוסר קאו בהערכותיו החדשות כי זו מתכוונת לשחרר ולעלות על הכבישים את הרכב האוטונומי בפיתוחה, Apple Car, כבר בין השנים 2023 ל-2025. על פי קאו, אפל עשויה להוביל את תעשיית הרכב למהפך סנסציוני הדומה לזה שביצעה החברה בשוק הסלולר עם הצגתו של אבי הסמארטפונים כפי שאנו מכירים אותם כיום, מכשיר האייפון הראשון.


מקור

מקור תמונות קונספט

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית מציאות מדומה

סוג:משקפי מציאות מדומה,
יצרן:Sony,
טווח מחירים:600...,
החל מ- 948 ₪
מתוך 15 חנויות
סוג:משקפי מציאות מדומה,
יצרן:Oculus,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 2,449 ₪
מתוך 2 חנויות
סוג:משקפי מציאות מדומה,
יצרן:Sony,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 1,140 ₪
מתוך 11 חנויות
סוג:משקפי מציאות מדומה,
יצרן:Oculus,
טווח מחירים:מעל...,
החל מ- 3,879 ₪
מתוך 2 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il