חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אוזניות Cowin SE7 ANC
יצרן: Cowin
חיבור למכשיר: Bluetooth
עיצוב האוזניות: אוזניות קשת
סוג האוזניות: אוזניות אלחוטיות
ייעוד: סלולארי
תאריך כניסה לאתר: 11/2019
ביטול רעשים: ביטול רעשים
ציון WiseBuy
7.3
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)
המוצרים המבוקשים
מחיר סופי: 298 ₪
מחיר סופי: 549 ₪
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - אוזניות Cowin SE7 ANC

גיא לוי | 02.12.2019
הטוב
  • נוחות וקלות לשימוש
  • בנייה איכותית
  • חיי סוללה מצוינים
הרע
  • איכות סאונד בינונית
  • סינון הרעשים פוגע באיכות השמע
  • חיבור טעינה Micro-USB מיושן
בשורה התחתונה
ל-SE7 של COWIN יש הרבה מה להציע אך לא בסעיפים החשובים. כשפתחנו את הקופסה של האוזניות, קיווינו שאיכות הקול תהיה מושקעת ואיכותית כמו האריזה והאוזניות עצמן - אבל התקווה הפכה די מהר לאכזבה כששמענו אותן בפעם הראשונה. במחיר של 426 שקלים, הן דיי אטרקטיביות, במיוחד עבור אוזניות אלחוטיות עם סינון רעשים אקטיבי, אבל אם זה כרוך בהתפשרות כזו על איכות השמע, סביר להניח שהיינו מוותרים עליהן.
הקדמה

אפשר למצוא בישראל היום מספר רב של מותגי אוזניות עלומי שם שמגיעים מסין ומצוידים בכל הטכנולוגיות כשלצד זה הם מציעים מחיר אטרקטיבי שמפעיל את מנגנון ההתפשרות שלנו באופן אוטומטי. ה-SE7 של חברת COWIN עונה בדיוק על התנאים שתיארנו ממש כאן למעלה, אבל השאלה החשובה באמת היא האם הן מספקות את התוצרת ועד כמה בדיוק אנחנו מתפשרים.


COWIN SE7 ANC: הרבה פשרות

איכות האזנה

(50% מהציון הסופי)
6 מתוך 10

סאונד איכותי הוא האלמנט הקריטי ביותר בבחירת אוזניות, אך כנראה שב-COWIN יותר דאגו להוריד את העלויות מלדאוג לשמע איכותי. בפער ניכר מהמראה החיצוני שלהן, איכות הסאונד כאן בינונית ומטה. בתחום האמצעי, הצליל עכור ובוצי, והגבוהים עמומים כאילו מישהו מכסה עם כף היד שלו את הדרייברים באוזניות.


אך החלק המפתיע כאן הוא האופן שבו מנגון ביטול הרעשים מצליח לסנן את הצד הלא נכון של האוזניות. במקום שיחתוך את התדרים הנמוכים מהרעש שסביב, המנגנון חותך את הבאסים המושמעים באוזניות, בזמן שהסביבה ממשיכה להיות רועשת כרגיל.


COWIN SE7 ANC: הרבה פשרות


זה לא שינה איזה סגנון מוזיקה שמענו, אבל כמובן שככל שסגנון המוזיקה היה רועש יותר וקצבי יותר, כמו רוק או פופ - כך חוסר היכולת של האוזניות להפיק את הצלילים במדויק הוגזמה - בעיה שהובלטה בקלות לאור הווליום הגבוה מאוד שהאוזניות מסוגלות להגיע אליו.

נוחות השימוש

(25% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

פתיחת הקופסה מגלה מארז מהודר הכולל נרתיק נשיאה קשיח, כבל טעינה, כבל 3.5 מ"מ לסמארטפון או למחשב, מתאם ל-6.5 מ"מ, שזהו שקע הכניסה במערכות סטריאו ביתיות ואפילו מתאם מיוחד לשקע האוזניות המוזר שתמצאו במטוסים.


COWIN SE7 ANC: הרבה פשרות


באריזה תמצאו גם חוברת הדרכה מפורטת, שאמנם כוללת בתוכה הסברים ל-4 סוגי אוזניות שונים, אבל ההסבר הוא מפורט ובהיר, ותהליך הצימוד עבד מצוין בשלושת הפעמים שניסינו. מקשי השליטה נוחים ונגישים, אבל חלק מהאינטראקציות שניתן לבצע באמצעות הלחצנים שעל האוזניות, לא תמיד מושלמות. לעיתים צריך ללחוץ יותר מפעם אחת על מנת להצליח לדלג שיר, מבלי להעיר את העוזר האישי.


COWIN SE7 ANC: הרבה פשרות


מבחינת נוחות השימוש, מאוד אהבנו את הדרך שבה האוזניות מתקפלות ונכנסות לאריזה הקשיחה, ולא פחות אהבנו את הנוחות בה הן יושבות על הראש ולא מציקות גם אחרי זמני האזנה וצפייה משמעותיים של יותר משעה.

משך פעולת הסוללה

(25% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

אולי הנקודה החזקה ביותר ב-SE7 של חברת COWIN היא הסוללה. למרות שהיצרן מצהיר על לא פחות מ-40 שעות שימוש, גם הקצת יותר מ-30 שאנחנו השגנו הוא מרשים ביותר ומספיק יותר מהרבה מאוד מתחרים בשוק הזה ובטח במחירים הללו. גם הטעינה של האוזניות יעילה ומהירה והצלחנו להביא אותן ל-100 אחוז טעינה בפרק זמן של קצת יותר משעתיים.


COWIN SE7 ANC: הרבה פשרות

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image