חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אוזניות MaxTube MT-1
חיבור למכשיר: True Wireless
עיצוב האוזניות: אוזניות In Ear
סוג האוזניות: אוזניות אלחוטיות
ייעוד: סלולארי
ציון WiseBuy
7.6
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - אוזניות MaxTube MT-1

גיא לוי | 26.01.2020
הטוב
  • עיצוב מרשים
  • נוחות תפעול
  • איכות סאונד סבירה
  • טעינה אלחוטית
  • שקע טעינה USB-C
הרע
  • איכות בנייה ורמת גימור
  • התאמה חלקית לסוגי אוזניים שונות
  • עוצמת שמע חלשה
  • מחיר גבוה ביחס למתחרים
בשורה התחתונה
למרבה ההפתעה, איכות הסאונד באוזניות של MaxTube לא רעה בכלל. הן נוחות לשימוש ואפילו תומכות בטעינה אלחוטית. אך סעיף אחד הופך אותן לבחירה בעייתית וזה המחיר הגבוה שנגבה תמורתן. לטעמנו אין סיבה לשלם כל כך הרבה דווקא על מותג המדבקה הזה, כשניתן למצוא חיקויים מקבילים מסין בחצי מחיר.
הקדמה

טרנד אוזניות ה-TWS מביא איתו באופן טבעי גם לא מעט חיקויים סיניים ואחרים לאוזניות של המותגים המובילים בעולם. האיירפודס של חברת אפל לא רק שהביאו את הטרנד לשיאו הנוכחי, אלא גם נחשבות האוזניות שהכי הרבה יצרנים קטנים מנסים לחקות.


MaxTube TWS: כמו איירפודס, רק לא


ה-MaxTube TWS הן חיקוי כמעט מושלם לדגם הקלאסי של אפל והן אפילו מציעות דברים שלא תמצאו בדגם של ענקית הטכנולוגיה מקופרטינו. אז מה הרתיע אותנו בזוג האוזניות החביב הזה?

איכות האזנה

(50% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

איכות השמע מהווה חלק מפתיע בסקירת האוזניות הללו. מערכת הציפיות שעומדת לפנינו ממוצר שמראש מוגדר כחיקוי - היא לא גבוהה באופן טבעי, לכן הופתענו למצוא שאיכות הקול ב-MaxTube היא לא רעה כלל. הצלילים הגבוהים חדים וצלולים ואפילו הבאסים די מכובדים. רוב סגנונות המוזיקה נשמעים טוב באוזניות, החל ממוסיקת פופ רועשת בה הצלילים הגבוהים לא התפרקו במעלה עוצמת השמע ודרך מוסיקת ראפ עמוסת באסים - גם שם הן תפקדו טוב.


MaxTube TWS: כמו איירפודס, רק לא


מה שפגע לנו באיכות ההאזנה, נבע מעניין ההתאמה המוגבלת שיש לאוזניות מסוג EarBuds לכלל המשתמשים באוכלוסיה. אפל לא מצרפת לאוזניות שלה מתאמים והעובדה הזו כל הנראה לא תמנע מקהל המעריצים של החברה - לרכוש אותן. אבל זו בהחלט בעיה מעיקה שפוגעת באיכות ההאזנה הכוללת. לפחות לחלק מהאוכלוסיה שמשתמשת בסוג האוזניות הזה. ניתן למצוא ברחבי הרשת מתאמים שמיועדים עבור סוג אוזניות זה, אבל במחיר של ה-MaxTube, היינו מצפים למצוא את זה כבר באריזה.

MaxTube TWS: כמו איירפודס, רק לא


ברגע שהאוזניה לא יושבת באופן הדוק בתוך האוזן, חלק מהצליל חומק החוצה, רעשי הסביבה נכנסים פנימה ובסיכומו של עניין - חוויית ההאזנה נפגמת. ברגע שלוחצים ומהדקים את האוזניות פנימה לכיוון האוזניים - איכות הקול משתפרת פלאים כמו גם סינון רעשי הסביבה, אבל מי שסובל ממבנה אוזניים ייחודי ונתקל בבעיות התאמה לאוזניות מהסוג הזה - יסבול לא מעט גם במקרה הזה.

נוחות השימוש

(25% מהציון הסופי)
7 מתוך 10

המבנה החיצוני של האוזניות מזכירות בצורה ברורה את ההשראה שממנו עיצבו את האוזניות האלה, ובתהליך הייבוא MaxTube הצליחו להעתיק היטב את כל מה שקשור לנוחות החיבור והתפעול של האוזניות, שהיו פשוטות וקלות כמו באוזניות של אפל. מיד עם פתיחת נרתיק הטעינה, הסמארטפון מזהה את האוזניות ומבקש להתחבר אליהן. אין צורך לשום לחיצה, קצרה או ארוכה כדי לחבר אותן. היו פעמים בודדות בהן למרות שהאוזניות כבר מקושרות ופתחנו את הקופסה - עדיין לא נוצר החיבור הרצוי ורק לאחר ניסיון או שניים נוספים, זה הצליח.


MaxTube TWS: כמו איירפודס, רק לא


קופסת הטעינה כוללת 4 נוריות לד אשר מצביעות על זמן הסוללה שנשאר ובנוסף היא נטענת באופן אלחוטי, יתרון גדול על חיקויים אחרים שלא מצוידים באופציה הזו. אם נשים בצד את עניין איכות הבנייה הרעועה של אותה קופסא ונצא מנקודת הנחה שהיא לא תתפרק תוך פרק זמן קצר, אז כל עניין התפעול והשימוש באוזניות הוא נוח ונעים. נקודת חוזק נוספת בקופסת הטעינה היא העובדה שהיא מגיעה עם שקע טעינה מסוג USB-C.

MaxTube TWS: כמו איירפודס, רק לא

אפילו חיישני השליטה נוצרו בהשראת האיירפודס וניתן לשלוט על מעבר שירים קדימה ואחורה, או ניגון ועצירה. אל תצפו לאיכות המוכרת של אפל, כך גם אנחנו גילינו, כשבחנו את עניין המחוות על האוזנייה שלא עובד בצורה מושלמת, אבל זה עובד באופן כזה שמאפשר עדיין לנצל את הפיצ'ר ולא להתעצבן מעצם קיומו.

משך פעולת הסוללה

(25% מהציון הסופי)
7.5 מתוך 10

אין הפתעות, לטובה או לרעה מזמן הסוללה המשולב ב-TWS של חברת MaxTube. האוזניות עצמן הצליחו להחזיק ניגון רצוף של מוזיקה בווליום ממוצע, במשך פרק זמן של קצת פחות משעתיים ובשילוב העזרה שמתקבלת מקופסת הטעינה הצלחנו להכפיל ואפילו קצת יותר את זמן ההאזנה כך שסה"כ זמן ניגון כולל הגיבוי גירד את חמש השעות מלמטה.


MaxTube TWS: כמו איירפודס, רק לא


להטעין את האוזניות ואת קופסת הטעינה ביחד לטעינה מלאה לוקח קצת יותר משעה וחצי וטעינה אלחוטית מוסיפה עוד שעה לזמן הטעינה.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image