חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
מכשיר עיסוי Medics Care MC006
יצרן: Medics Care
סוג המוצר: אקדח עיסוי
ציון WiseBuy
8.3
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)

סקירת wisebuy - מכשיר עיסוי Medics Care MC006

לירן עבדי | 26.04.2021
הטוב
  • מטפל היטב בשרירים מתוחים
  • 7 ראשים לשימושים שונים
  • חיי סוללה מספקים
  • נרתיק קשיח
הרע
  • פחות יעיל לחסרי ניסיון לחלוטין
  • כבד לאחיזה בשימוש ממושך
  • כבל קצר
בשורה התחתונה
הוא סובל מבעיית משקל שעלולה להכביד בשימוש ממושך וגם נדרש רקע מסוים בעיסוי כדי למקסם את היעילות שלו – אבל בזכות מגוון אביזרים לרוב חלקי הגוף וחיי סוללה שלא דרשו מאיתנו לרדוף אחרי מטען, אקדח העיסוי Medics Care MC006 התגלה כמוצר משלים מספק עבור משתמשים עם שגרת אימונים עמוסה, אבל גם כאלו שסובלים משרירים כואבים מעת לעת יכולים להיעזר בו.
MC006
ההצעות הזולות ביותר למוצר זה
מחיר סופי: 749 ₪
מחיר סופי: 749 ₪
מחיר סופי: 749 ₪
להשוואת המחירים המלאה מ-15 חנויות>>
הקדמה

אקדח העיסוי Medics Care MC006 מיועד לטיפול בכאבי גוף ולהקל עליהם באמצעות הקשה מהירה על רקמות ושרירים עם עיסוי עמוק. האקדח בעל סוללה פנימית לשימוש אלחוטי, משמש למגוון אזורים בגוף, מהרגליים ועד הצוואר, בעל 7 ראשים מתחלפים לשימושים שונים ו-20 עוצמות נקישה לבחירה. מגיע עם תיק נשיאה, זמין בצבע שחור.

נוחות השימוש

(45% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

השימוש באקדח העיסוי מאוד פשוט ושני מקשים, פלוס ומינוס, שולטים על כל התפעול שלו. 20 עוצמות מוצגות כמספר במסך LED כחול והמעבר ביניהן כאמור בהקשה על צמד הכפתורים. בתחתית האקדח מתג ON/OFF שמדליק/מכבה את המכשיר. את המהירות האחרונה שבה השתמשנו לצערנו האקדח לא זוכר, כך במידה וכיביתם את המכשיר, תצטרכו שוב "לטפס" בקליקים לרמה המועדפת עליכם. מאחר ולא פעם מצאנו את עצמנו מכבים את האקדח כדי לשמור על חיי סוללה, העניין טיפה מתסכל.Medics Care MC006: עיסוי עמוק ואחיזה כבדה


שמנו לב שנדרש ידע בסיסי בתחום העיסוי כדי לתפעל את אקדח העיסוי: לפחות שניים מהנסיינים שהשתמשו ב-MC-006 מסרו שהאקדח גס מדי בביצועיו או שעוצמתו הייתה חזקה מדי גם במהירות המינימלית, אלא שמאוד מהר גילינו שהשימוש שלהם לקה בחסר, בין אם זו מישהי שהצמידה את האקדח צמוד מדי לגב בתנועת קדיחה ובין אם זה נסיין שהתחיל את העיסוי צמוד מדי לגוף והרגיש כאבים עזים שגרמו לשריר לקבל הלם ולהגיב בהתאם. בקצרה, תנועת אקדח העיסוי אמורה לרחף מעל העור, כך שקצה האביזר התורן ייגע באזור המתוח, בתנועה מעגלית או חוזרת למעלה ומטה על האזור המתוח. מסתבר שתנועת העבודה ההכרחית הזו לא אינטואיטיבית לכל סוגי המשתמשים, שעלולים להחמיר עם מצבם.

Medics Care MC006: עיסוי עמוק ואחיזה כבדה
Medics Care MC006: עיסוי עמוק ואחיזה כבדה

האקדח מסוגל לעבוד עד 20 דקות עבודה ברצף מסיבות בטיחותיות והיינו ממליצים לעסות אף פחות מכך בצורה רציפה, הן בריאותית והן מבחינת נוחות המשתמש. הסיבה העיקרית: האקדח עלול להיות כבד למשתמשים מסוימים ובזמן שאזורים כמו ירכיים או זרועות נחשבים לנגישים יותר, חלקים בעייתיים יותר כמו צוואר או גב תחתון עלולים ליצור מנח לא טבעי מצד המשתמש והנזק עלול לגבור על התועלת בשימוש ממושך. לנו היה פשוט לא נוח לאחוז באקדח למשך יותר מ-4-5 דקות ומדי פעם צריך לרענן את היד כדי להמשיך לעסות במנח עבודה שאינו טבעי.

Medics Care MC006: עיסוי עמוק ואחיזה כבדה

עוברים לענייני סוללה: במארז קיבלנו מטען 25V ייעודי. חיווי המעיד על סטטוס הסוללה ממוקם בחלק הימיני של המסך, בערכים שבין 1-10 המציינים את אחוז הסוללה. תאורת LED אדומה בצורת טבעת תוצג בחלק התחתון של ידית האקדח ברגע שהוא יגיע לאחוזי סוללה בודדים. הדאגה היחידה שלנו נגעה לאורך הכבל – הוא קצר נורא ובמידה ולא הספקתם להטעין, קשה מאוד לתפעל את האקדח כשהוא מחובר לחשמל, בוודאי אם תנסו להגיע לאזורי גוף יותר מאתגרים ואורך הכבל הצנוע פשוט לא מספק.

ביצועים ואביזרים

(55% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

את הצורך באקדח עיסוי יכיר כל מתאמן מתחיל או מקצועי. בתום אימון יש כאלו שמסתפקים במתיחות בנות כמה דקות, האחרים חותמים פעילות בגליל עיסוי ומתאמנים מקצועיים ותחרותיים בדרך כלל מקנחים עם פיזיותרפיסט או מעסה שיעניק את הטיפול המיטבי בתום אימון אינטנסיבי. אקדח העיסוי אמור להחליף את הדרכים העומדות לרשות המתאמנים, לפני ואחרי האימון, או לפחות להוות כמוצר משלים, במטרה לעסות את השרירים התפוסים, לשחרר אותם ולמנוע פציעות כואבות בעתיד. פעולת האקדח מתבטאת ברצף פעימות מהיר שנשלח מהאקדח לעבר השריר המבוקש ואותם פולסים מהירים אמורים לספק את ההרפיה המבוקשת.


Medics Care MC006: עיסוי עמוק ואחיזה כבדה


עוברים לפעילות: ה-MC-006 מסוגל לספק בין 1200-3300 נקישות לדקה וההבדל ביניהם מורגש כפי שאפשר לצפות – קצב נמוך מספק את עיסוי חלש שבעיקר דואג להרגעת השרירים וככל שקצב הנקישות עולה, כך הפעילות הופכת לאגרסיבית יותר, מיועדת עבור אזורים פנימיים יותר או שרירים רחבים שדורשים עבודת הרפיה מאומצת. אקדח העיסוי ליווה אותנו בהמון מקרי מתיחות, חלק שציפינו להם בתום אימון מפרך והאחרים שסתם התרחשו בחיי היום-יום, מגב תפוס בתום יום משרדי ועד למתיחות צוואר שטיפוסיות להתקררות.


במארז קיבלנו 7 ראשים המשרתים אזורים שונים בגוף ולהם ייעודים שונים, ביניהם ראש עגול המספק עוצמה אחידה ורכה ומתאים לעיסוי והרגעת המותן, הבטן, שרירי הישבן והרגליים שהתגלה כאידיאלי לשימוש לאחר אימונים קלים כמו יוגה ופעילויות אירובי שנועדו לשחרר את הגוף. עוד אביזר שהתגלה ביעילותו הוא הראש עיסוי דמוי אגרוף יד המדמה ארבע אצבעות שמיועד לקבוצות השרירים הגדולות בגב ובאזור הכתפיים – מצוין בתום אימוני כוח בהם שרירי הגב עבדו שעות נוספות. עוד שני ראשים שמצאנו בהם שימוש מוגבר היו הראש קונוס, שסיפק לחץ ישיר לצוואר תפוס במיוחד וראש עיסוי בצורה מעוגלת, פתרון נהדר לעיסוי שרירי התאומים והירכיים בתום ריצת 10 ק"מ.


Medics Care MC006: עיסוי עמוק ואחיזה כבדה


החלפת הראש נעשית באמצעות שליפת הראש מהשרוול והכנסת אביזר אחר מתבטאת בדחיפה פשוטה פנימה. זה מרגיש פרימיטיבי כמו שזה נשמע: אין כאן חיווי "קליקי" או איזה תבנית שצריך להבריג אליה בחוזקה את האביזר, פשוט שולפים ומכניסים אביזר אחר. ההרגשה קצת מוזרה כי למרות שההחלפה פשוטה להפליא, יש משהו שמרגיש מעט לא מאובטח כשאותו אביזר נדחף בקצב פולסים כה גבוה. לראייה, באחד המקרים שעיסנו את הצוואר עם ראש הקונוס, הוא נפל ממקומו ברגע שכיבינו את האקדח. במארז גם קיבלנו תיק נשיאה שהתגלה כשימושי למדי: הוא קשיח, בעל ידית אחיזה לנשיאה ממקום למקום והתאים הייעודיים לכל רכיב מונעים מהם להתפזר ברחבי התיק ולשמור על סדר שעלול להיות חשוב למכורים מביננו.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image