חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
רמקול נייד ואלחוטי LG ND4520
סוג: תחנת עגינה
יצרן: LG
חיבור לנגן / סלולרי: Bluetooth
הספק: 10 Watt
ייעוד: Apple iPod, Apple...
מסך: כולל
רדיו: כולל
תכונות נוספות: כניסת AUX
ציון WiseBuy
7.4
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - רמקול נייד ואלחוטי LG ND4520

ארז יניב ושלומי עמיצור | 08.07.2012
הטוב
  • עיצוב מודרני ייחודי
  • תמיכה ב-Bluetooth
  • תמיכה ב-iPad
  • שלט רחוק מצורף
הרע
  • איכות שמע פושרת ביחס למתחרים
  • עוצמה מרבית בינונית
בשורה התחתונה

בעוד שאהבנו מאוד את העיצוב המודרני והייחודי, וחיבבנו את האפשרות לחבר גם מכשיר אנדרואיד באמצעות ה-Bluetooth, אין מנוס מלקבוע שמי שהסאונד חשוב לו, כדאי לו לחפש את מבוקשו במקום אחר.

הקדמה

LG נכנסה ממש זה עתה לתחום תחנות העגינה בארץ, עם שלושה דגמים המותאמים למוצרי Apple. ND4520 הוא דגם הביניים שבהם, וכמו אחיו לסדרה הוא מציע עיצוב לא שגרתי. נתמכים בתחנת העגינה הזו מכשירי iPhone, iPod וגם iPad, והיא כוללת גם קישורית Bluetooth להזרמת מוזיקה אלחוטית.

איכות השמע

(60% מהציון הסופי)
7 מתוך 10

תחום הסאונד אינו בדיוק נקודת החוזק של LG, ולכן באנו עם ציפיות נמוכות – וטוב שכך. בדקנו אותה עם iPhone 4s ועם שורה של רצועות מוזיקה מסגנונות שונים.

הצליל שמפיקה ה- ND4520 פשוט ודי שטוח. הבאסים בינוניים לכל היותר, הסאונד אינו "נוכח בחדר" ונשמע כאילו הוא מגיע קצת מאחור, ואין הפרדה מספקת בין האינסטרומנטים. לעיתים אף שמענו צרימות קלות מכיוון תדרי ה-High Mid, בעיקר בקטעים ווקאליים. התחנה מציעה 4 תבניות צליל מובנות – פופ, קלאסי, רוק וג'אז, שאף אחת מהן אינה מעניקה שיפור גדול לסאונד.

מבחינת עוצמת השמע המרבית – היא סבירה עבור חלל בגודל בינוני-קטן, עם עוצמה מרבית של 10W RMS (זוג רמקולים,  5Wכל אחד).

נוחות השימוש

(40% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

כפי שציינו, LG ND4520 מגיעה בעיצוב ייחודי: היא מורכבת משני אלמנטים שונים מאוד, קדמי לבן עם גריל אפור ואחורי שחור מבריק, והם יוצרים יחד מראה של ריהוט מודרני. התחנה עצמה קטנה יחסית ותשתלב יפה גם על מדף לא-גדול.

LG ND4520
התחנה מגיעה בעיצוב ייחודי: היא מורכבת משני אלמנטים שונים מאוד, קדמי לבן עם גריל אפור ואחורי שחור מבריק, והם יוצרים יחד מראה של ריהוט מודרני

המחבר לאייפון/אייפד/אייפוד גמיש מאוד ונע קדימה ואחורה כדי לאפשר חיבור נוח, גם עם כיסוי. לחצני השליטה ממוקמים על האלמנט השחור האחורי, והם קטנים ונוקשים מאוד ללחיצה; ממולם בצד השני יש נוריות קטנות שמחוות איזה מקור שמע פעיל. עם חיבור USB תקני וגם קישורית Bluetooth, תוכלו להזרים אל התחנה מוזיקה גם ממקורות שאינם אייפון, כמו אנדרואיד, כונן חיצוני או מחשב.

השלט המצורף קטן ומגיע גם הוא בשחור-לבן. הלחצנים שלו הם מסוג "בועות", והם מגיבים כראוי.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image