חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אביזר בטיחות לילדים Vtech BM3500
יצרן: Vtech
סוג: אינטרקום לתינוק
ציון WiseBuy
8.9
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)

סקירת wisebuy - אביזר בטיחות לילדים Vtech BM3500

שחר שושן | 30.06.2015
הטוב
  • התקנה פשוטה ללא הגדרות
  • תפעול קל
  • ניתן להרחבה
הרע
  • רזולוציה נמוכה
  • רגישות סבירה לאור
  • זווית צילום מוגבלת
בשורה התחתונה

מערכת האינטרקום לתינוק של vtech בנויה היטב, כשהמצלמה והמוניטור מתחברים בקלות וללא צורך בתפעול ידני כלשהו מצד המשתמש. אין צורך בהגדרות וסינכרונים למיניהם, כשטווח השידור גבוה ואיכותו מספקת. זהו פתרון סולידי ואמין עבור אלו המבקשים לפקוח עין על הנעשה בחדר אחר שבו יש או עומדים להיות ילדים בעלי יכולת תנועה. כמו כן, היכולת להגדיר ולהתאים אישית את רגישות הסאונד מאפשרת להתאים את הסט לכל בית וזה מה שהופך אותו לשימושי באמת.

הקדמה

אתם בסלון, הקטנצ'יק סוף סוף נרדם ואתם כבר מפנטזים על להימרח על הספה בשעתיים הקרובות, אך לפתע נשמעת יללה מהחדר. אתם מביטים אחד בשני ומישהו מכם קם כדי לראות שזה היה שום דבר.

בדיוק בשביל סיטואציות (בין השאר) כאלה, הומצא המוניטור לתינוק ודגם זה לוקח את זה רעיון ההאזנה מרחוק עד הסוף. הכירו את
BM3500 של vetch – אינטרקום דו כיווני עם מצלמה ממונעת לתינוק.

נוחות השימוש

(40% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

ה-BM3500 מורכב ממצלמה ממונעת הפועלת על חשמל, ויחידת מוניטור הפועלת על סוללה או חשמל. המצלמה מסוגלת לנוע בטוח אופקי של 270 מעלות וטווח אנכי של 124 מעלות כשניתן לשלוט ולצפות בנעשה דרך המוניטור ממרחק של עד 300 מטרים בשטח פתוח.

לעדשה זווית ראייה סבירה לחלוטין והיות והמצלמה מסוגלת לזוז, אין צורך בעדשה רחבה המעוותת את התמונה. כך או כך ישנו זום דיגיטלי המאפשר להגדיל מלאכותית את התמונה.

המוניטור פועל על סוללה נטענת בקיבולת של 950 מילי אמפר המספיקה לכ-15 שעות צפייה לסירוגין כשהיא נטענת על ידי המטען המצורף. המסך המובנה, בגודל 2.8 אינץ' מציג תמונה צבעונית טובה ברזולוציה של
320x240 עם קצב של עד 25 פריים לשנייה המאפשר תמונה חלקה ולא מקוטעת.


vtech BM3500

הצבעים המוצגים בתמונה לא היו אחידים לאורך הבדיקות, כשבסביבה מסוימת האיזון הלבן היה תקין, ובבית אחר התמונה נראתה צהובה להחריד. על פרמטר זה לא ניתן לשלוט ידנית.

ניתן  לחבר עד 4 מצלמות לאותו מסך ולצפות בהן דרך תצוגה מפוצלת או בסבב של 7 שניות לכל מצלמה. המסך ביחידה הוא בגודל של 2.8 אינץ' כך שאם אינכם צמודים אליו, אופציית המסך המפוצל אינה נוחה במיוחד. כמו כן, לא ניתן לחבר את המוניטור למסך חיצוני גדול יותר או למכשיר הקלטה מכל סוג. המשמעות היא שלמרות שיש לכם מערכת צילום במעגל סגור, היא משמשת את האדם שנמצא בבית בלבד ולא תאפשר לאדם שאינו נוכח בבית לצפות מרחוק.

איכות השידור

(40% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

המערכת מאפשרת לצפות ולשמוע את מה שמתרחש בחדר התינוק, ואף לדבר אליו דרך המוניטור שבו מובנה מיקרופון. הצליל ישמע דרך הרמקול המובנה במצלמה אך הוא מתכתי ולא נעים בעליל, כך שקשה לדמיין שזה ירגיע את התינוק ולא יגרום לו לבכו1ת יותר. בכל מקרה ניתן לשלוט בווליום בצד של המצלמה, אך יש לגשת פיזית אליה, לא ניתן לעשות זאת מרחוק. טווח השידור גדול למדי ומבדיקתנו בכמה מבנים בגדלים שונים, תמיד חווינו קליטה מצוינת.

המיקרופון המובנה במצלמה מאזין באופן רציף לחדר התינוק וכאשר רמת הרעש עוברת את רף הרגישות, תקבלו התראה קולית או ברטט, ומסך המוניטור יידלק. ניתן להגדיר את רגישות המיקרופון כך שלא תקבלו התראות שווא על כל רחש קטן המתרחש בחדרו.

vtech BM3500

תכונות מיוחדות

(20% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

בדגם זה המצלמה מסוגלת לנוע בעזרת מנוע חשמלי שקט המותקן בתוכה. להבדיל ממצלמות סטטיות הטובות לפעוטות שלא מסוגלים לזוז ממקומם, מצלמה שכזו המסוגלת לנוע מאפשרת לחלוש על אזור שלם בבית . לכן דגם כזה מיועד יותר לאלו הרוכשים קדימה או שכבר יש להם ילדים המתרוצצים הלוך חזור.

עם זאת, טווח התנועה נותר תעלומה בעינינו. בעוד שהיא מסוגלת להביט ישירות לתקרה, ניתן להוריד את מבטה לכיוון הרצפה בזווית של כ-45 מעלות. זה אומר שכל מה שצמוד לקיר או השולחן שעליו המצלמה מונחת, לא יהיה ניתן לצפייה. תיאורטית ניתן להתקין את המצלמה הפוכה על מתקן הקיר המצורף, אך אין תמיכה בכיווני מצלמה במסך ותאלצו להחזיק אותו הפוך.

על המצלמה ישנו מד טמפרטורה המוצג על המוניטור, כשניתן להגדיר טמפרטורות מינימום ומקסימום ולקבל התראה כשישנה חריגה. בנוסף ניתן להשמיע לילדון מוזיקה. ישנם חמישה שירי ערש מובנים שניתן להפעיל אותם מרחוק, כשכולם, להבדיל מהצעצועים הנוראיים המיועדים לגיל זה, מושמעים בווליום נמוך ושליו כברירת מחדל.

על המצלמה מובנות שתי נורות אינפרה אדומות המספקות ראיית לילה טובה לחדר סביר. התאורה בלתי נראית לעין האנושית כך שהיא לא תפריע לכבודו, ואתם תהיו רגועים כשתוכלו לראות מה קורה, ללא תלות בתנאי תאורה.

המוצר נמסר לבדיקה באדיבות יורוקום, היבואן הרשמי

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image