חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אוזניות Bose SoundLink Around-Ear Wireless II
יצרן: Bose
חיבור למכשיר: Bluetooth
עיצוב האוזניות: אוזניות קשת
סוג האוזניות: אוזניות אלחוטיות
תאריך כניסה לאתר: 1/2016
תכונות נוספות: מקשי שליטה
ייעוד: מוסיקה, סלולארי
ציון WiseBuy
9
דירוג הגולשים
(5 מתוך 5)
המוצרים המבוקשים
מחיר סופי: 799 ₪
חוות דעת גולשים
Ohad 14.11.18
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - אוזניות Bose SoundLink Around-Ear Wireless II

הטוב
 • איכות שמע משובחת
 • גודל אוזנייה גדול שעוטף את כל האוזן
 • שימוש בחומרים יוקרתיים
 • טעינה מהירה
 • חיבור לשני מכשירים בו זמנית
 • מבודדת רעשי סביבה
 • נוחות וקלות
 • חיווי קולי על מצב החיבורים והסוללה (אנגלית)
הרע
 • כניסה לכבל 2.5 מ"מ בלבד
 • עוצמה סופית לא גבוהה
 • לא מתאימה לפעילות ספורטיבית
 • צלילי בס לא חזקים מספיק
בשורה התחתונה
למרות השם הארוך של האוזניות, ניתן לקבוע בקצרה כי אלה אוזניות מוצלחות של יצרן המהווה סמן ימני לאיכות מוצרי סאונד. הן מספקות אמצעי כניסה לעולם האוזניות היוקרתיות של החברה, וכוללות בתוכן בידוד רעשים מעולה על אף היותן פסיביות, ומספקות הנאה ממוזיקה וסרטים כמעט בכל מצב. לבעלי תקציב בלתי מוגבל מומלץ לבדוק את דגם ה-QC35 בעל אופציה לסינון רעשים אקטיבי.
הקדמה

חברת BOSE הידועה במוצרי הסאונד שלה, מספקת בכל מוצר חווית שמע העולה על המתחרים, הודות לעיצוב ולתכנון רמקולים ואוזניות מיוחד, בשילוב עם דגש על עיצוב ונראות יוקרתיים. עם זאת, דגמי האוזניות בעלי סינון רעשים אקטיבי יקרים במחירם, ובכך דגמים אלה פונים לקהל לקוחות מצומצם. בעזרת הדגם הנ"ל, חברת BOSE פונה כעת לקהל לקוחות חדש, המעוניין להיכנס לעולם הסאונד האיכותי שלה, אך בעל תקציב מוגבל.


ל- SoundLink Around-Ear II עיצוב הדומה לדגם ה-QC35, כאשר הוא נעזר במתכת ועור הפוך המספקים הרגשת יוקרה, בנוסף למאפיינים כמו אוזנייה המכסה את כל האוזן, טעינה מהירה (3 שעות עד לטעינה מלאה דרך חיבור מיקרו USB), חיבור לשני מכשירים בו זמנית ואפליקציה מיוחדת לצימוד הטלפון והגדרת האוזנייה. החיווי הקולי עוזר למשתמש לדעת לאיזה מכשיר הוא מחובר (בתנאי ששם המכשיר רשום באנגלית) ומהו מצב הסוללה. בשונה משאר הדגמים של BOSE ושאר היצרניות, לאוזניות אלה תאימות מלאה עם IOS ואנדרואיד, ללא פיצול דגמים.

האוזניות נבדקו על על: סמסונג גלקסי 7 אדג', LG G6, סינטיסייזר של KORG, פסנתר חשמלי של רולנד ומחשב נייד של דל.

איכות האזנה

(50% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

איכות הסאונד באוזניות גבוהה כמצופה מחברת בוס. הצלילים הבינוניים והגבוהים נשמעים היטב, כמו גם הנמוכים, למרות שאלה יכלו להיות חזקים יותר. עם זאת, ברוב הסמארטפונים ניתן לשנות את האקולייזר המושמע ובכך להגביר את עוצמת הבאסים. השמעת מוזיקה מהסמארטפונים דרך קישוריות אלחוטית הייתה ברמה זהה לזו שנשמעה דרך כבל חוטי, ובעזרת כיול האקולייזר בכל אחד מהמכשירים הגענו לרמת צליל גבוהה, איכותית וצלולה. עם זאת, העוצמה המירבית של האוזניות לא גבוהה כמצופה, אף על פי שבעוצמה גבוהה ישנה זליגת סאונד מהאוזניות החוצה, דהיינו המוזיקה נשמעת חזק מחוץ לאוזניות. אגב עוצמת השמע, במהלך הסקירה היו הבדלים בין מכשיר הסמסונג למכשיר ה-LG בעוצמה שנבחרה – בעוד שב-LG העוצמה הייתה 7, בסמסונג היה צורך להגביר את העוצמה ל-8 כדי להשוות את עוצמת המוזיקה לקודמו.


Bose Around Ear II: יוקרה בתקציב

על אף שלא שולבו באוזניות מסנני רעש אקטיביים או טכנולוגיות סאונד חדישות ונושאות שמות מפתים, האיכות הייתה גבוהה וצלולה, גם בהשוואה לאוזניות ביטס מבודדות אקטיבית רעשים, זאת הודות בעיקר לעיצוב האוזניה, העוטפת את האוזן ומשדרת ישר לתוכה את כל מגוון הצלילים.

חיבור חוטי מהאוזניות לסמארטפונים לא השפיע באופן מוחשי על איכות הסאונד. זה נשאר איכותי וצלול, וחיבור הכבל חיוני רק לשמיעת רדיו FM במכשירים תומכים.

מעבר לכלי נגינה הפולטים תדרים חזקים ועוצמתיים יותר ממכשיר סלולרי, איתגרו את האוזניות, ואלה סיפקו צליל טוב וחד, אך חסרון מבודד הרעשים והמגבר החשמלי נתן את אותותיו. השמע נשמע טוב ולא נוצר אפקט צליל שטוח הדומה לאוזניות זולות, אלא היה מספק ביותר – בהתחשב בנתונים הקיימים של האוזניות. עם זאת, אלה לא אוזניות לעבודה מקצועית כמובן, ויש לזכור כי הן פונות למשתמש הממוצע. בחיבור למחשב הביתי דרך כבל השמע היה כצפוי איכותי ופריך, אך חשוב לזכור כי במצב זה מערך החשמל לא פועל באוזניה, והיא מתפקדת כאוזניות רגילות לחלוטין, כמו גם המיקרופון המובנה, שאינו פועל בחיבור למחשב (לטובת שיחות סקייפ או הקלטת סאונד).

נוחות השימוש

(25% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

כבר בפעמים הראשונות בהם השתמשנו באוזניות, החל מהוצאתן מהנרתיק המצורף וסיים בהרכבת האוזניות על האוזניים, ניתן לראות ולהרגיש כי אוזניות אלה הן בין הנוחות שניתן למצוא כיום בשוק – הן לא כבדות ולא קלות מדי (195 גרם), החומרים קשיחים ואיכותיים, הקשת עטופה בעור הפוך (חום בדגם שלנו), וכך גם עטיפת כריות האוזנייה. עור הפוך בשונה מעור רגיל פחות רגיש לחום, אך לאחר שימוש רציף האוזניים התחילו להתחמם. בפעילות ספורטיבית האוזניים החלו להזיע, אך חשוב לזכור כי הן מלכתחילה לא נועדו לפעילות כזו. בשימוש יומיומי הן נעימות, חסינות בפני נפילות והכריות עצמן מסתובבות לטובת תלייה על הצוואר בנוחות.


Bose Around Ear II: יוקרה בתקציב


חיבור אלחוטי למגוון התקנים מקל על השימוש ועל התנועה ברחבי הבית או המשרד. החיווי הקולי בתוספת נורית לד תורם לצימוד החד פעמי למכשיר. העוזרת הקולית מקריאה בשם את ההתקן המחובר כמו גם מצב הסוללה – נוח וקל. למכשירים ללא חיבור בלוטות' ניתן לחבר כבל, אך כאן לצערנו BOSE לא הפיקה את הלקח שמתחרותיה הפיקו – שקע הכבל מגיע ברוחב של 2.5 מ"מ הנדיר, ומאלץ את המשתמש להשתמש בכבל המקורי של האוזניות, כאשר זה דק משאר כבלי ה-3.5 מ"מ ונראה כי הוא לא יהיה עמיד לאורך זמן.

מקשי השליטה של האוזניות נוחים ופשוטים, כאשר למקשי העוצמה גובה שונה ממקש הנגינה או העצירה, דבר שמקל מאד בשליטה על האוזניות תוך כדי האזנה, ובכך מייתר את הצורך להוריד את האוזניות מראש או לממש שניות ארוכות מקשים כדי לבצע פעולה פשוטה. מקש הפעלת הבלוטות' בנוי מכפתור הזזה מעלה ומטה – כאשר מעלים את הכפתור מעלה קישוריות הבלוטות' פועלת ומחפשת את ההתקנים שהתחברו בעבר או התקנים חדשים. בעזרת אפליקציה חיצונית של בוס לסמארטפון, ניתן לערוך את שם האוזניות בבלוטות', ובנוסף ניתן לשלוט על המכשירים המחוברים, שפת הדיבור של העוזרת הקולית ומדריך למשתמש (באנגלית). יתרון נוסף הטמון באפליקציה הוא שידור בזמן אמת של מצב הסוללה לפי אחוזים.

Bose Around Ear II: יוקרה בתקציב

המיקרופון באוזניה מספק שמע איכותי ומספק בשיחות המתרחשות בתוך הבית. מחוץ לבית ובסביבה רועשת המיקרופון לא מסנן את כל הרעשים ולא פעם הצד השני התלונן על רעשים, כאשר רעשי רוח היו למפגע המזיק ביותר בשיחה. כאמור המיקרופון המובנה לא פועל בשיחות המתבצעות בעזרת הכבל החוטי, ולפי כך האוזניות לא יתאימו לצ'אטים או משחקים הדורשים האזנה והקלטה בו זמנית.

נרתיק קשיח וכבל טעינה מיקרו USB משלימים את הערכה, וניתן להטעין את הסוללה דרך כל מטען (כולל סוללה ניידת) מיקרו USB רגיל.

משך פעולת הסוללה

(25% מהציון הסופי)
9.5 מתוך 10

בוס מצהירה על 15 שעות האזנה באוזניות, לאחר הטענה של 3 שעות. טעינה מהירה של רבע שעה תספק עד שעתיים של האזנה, אך מדד זה משתנה בהתאם למרחק מהטלפון המשדר ועוצמת הווליום של המוזיקה. במהלך הבדיקה כמעט והצלחנו להגיע להבטחה של בוס – 14.5 שעות לא רצופות של האזנה למוזיקה בעוצמה של 70% ברוב הזמן. הידיעה כי הכבל המצורף נמצא תמיד בנרתיק הנשיאה, מרגיעה את החשש מפני טיסות או נסיעות ארוכות (כשאין אפשרות לטעון אותן), ובכך האוזניות תמשכנה לתפקד, בעזרת חיבור חוטי.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image