חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
כבל ומתאם Lexus Rescue Cable
סוג המוצר: כבל
חיבור: USB
יצרן: Lexus
ייעוד: סלולרי
ציון WiseBuy
9.5
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)

סקירת wisebuy - כבל ומתאם Lexus Rescue Cable

שחר שושן | 27.12.2016
הטוב
  • נוח מאוד לשימוש
  • קצר ולא מסורבל
  • שימושי ביותר
הרע
  • לא מגיע עם חיבור USB C
  • מתאים רק למכשירים תומכי OTG
בשורה התחתונה

Rescue Cable של לקסוס הוא כבל קטן ופשוט שיכול להציל את היום ובקלות. שהרי, הרבה יותר קל למצוא מישהו עם מכשיר אנדרואיד מאשר מטען קיר, כבל תואם ושקע חשמל. ב-35 שקל, זו רכישה מצוינת.

הקדמה

למרות ההתקדמות הטכנולוגית של הסמארטפונים, עדיין לא חלה התקדמות כלשהי בנושא הסוללה, ורבים מאתנו מוצאים את עצמם בלי אנרגיה במכשיר כדי להמשיך את היום. כבל הטעינה הזה מאפשר לשאול חשמל ממכשירים תומכי USB OTG On The Go, בכך שהסמארטפון של חברך, הופך להיות המטען שלך.

נוחות השימוש

(1% מהציון הסופי)
9.5 מתוך 10

מדובר בכבל קצר מאוד, לא יותר מעשרה סנטימטרים מקצה לקצה, אך הוא מכיל בתוכו פונקציה אחת מצוינת שדרושה לכולם: הוא מאפשר לטעון את הסמארטפון שלך, מסמארטפון אחר.

Rescue Cable

לטכנולוגיה קוראים OTG או On The Go והיא קיימת עוד מתחילת שנות ה-2000 בצורה זו או אחרת. הגרסה העדכנית מאפשרת להעביר מידע ואנרגיה בין מכשירים, בכך מאפשרת לכם לטעון את סוללת הסמארטפון שלכם מהסוללה של סמארטפון אחר, וזאת אך ורק אם מדובר במכשיר תומך. בכך גם אם תחברו למכשיר שיש לו את אותו תקע, לאו דווקא תוכלו לטעון ממנו.

Rescue Cable

הכבל מגיע עם שני חיבורי מיקרו USB, כשבקצה של הכבל שמיועד למכשיר לטעינה, ישנו מתאם מובנה לחיבור לייטנינג למכשירי אפל. בכך, ניתן לטעון מכשיר אנדרואיד מאנדרואיד אחר, או אייפון מאנדרואיד אחר, אך לא להיפך.

הכבל עובד מצוין והוא מגיע מובנה עם טבעת למחזיק מפתחות. ב-35 שקלים שווה להחזיק אותו על כל צרור. ניתן להשיג ברשת אופיס דיפו.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image