חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אביזר לאוזניות MEE Connect Audio
סוג: מתאם
ציון WiseBuy
9.5
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)

סקירת wisebuy - אביזר לאוזניות MEE Connect Audio

שחר שושן | 31.01.2017
הטוב
  • חיבור קל ופשוט
  • תמיכה בשני התקני בלוטות' בו זמנית
הרע
  • יקר
בשורה התחתונה

ה-MEE Connect Audio הוא מכשיר מוצלח שעובד היטב. הוא מתחבר בקלות, נטען במהירות ומאפשר האזנה נוחה ואלחוטית. עם זאת, מדובר בתקן בלוטות' 4.0 שסובל מעיכוב בין הסאונד לווידאו כך שמה שתשמעו תמיד יהיה באיחור של כרבע שנייה. רוב האנשים לא ישימו לב לעיכוב אך מדובר בפתרון שאין לו ממש מתחרים, והוא באמת עובד.

הקדמה

עם כל התקדמות מערכות הסאונד בבית, דבר אחד נותר ללא מענה - היכולת לשמוע את הטלוויזיה דרך אוזניות הבלוטות'. בעוד שישנן טלוויזיות חכמות וסטרימרים שתומכים בשידור לבלוטות', עוד לא ראינו מכשיר אחד שמסוגל לשדר לשתי אוזניות בלוטות' שונות בו זמנית. ה-Mee Audio Connect מסוגל לעשות בדיוק את זה, ולמעשה לפתור בעיה שנותרה ללא מענה.

נוחות השימוש

(1% מהציון הסופי)
9.5 מתוך 10

ה-MEE Audio Connect הוא משדר בלוטות' המאפשר לשדר סאונד ממקור חוטי אל שתי אוזניות בלוטות' שונות בו זמנית. הוא משווק כמכשיר שמיועד לטלוויזיה שכן שם הוא נותן מענה לבעיה נפוצה אך הוא למעשה מסוגל לעבוד עם כל התקן - כולל מחשב.

MEE Connect Audio

מכשירים מודרניים כמו טאבלטים, סמארטפונים וגם מחשבים ניידים מגיעים עם משדר בלוטות' מובנה, אך טלוויזיות לא חכמות ומחשבים נייחים לא ממותגים לא מגיעים עם משדר שכזה, והאזנה לטלוויזיה דרך אוזניות יכולה להיות מסורבלת מאוד. בשוק תוכלו למצוא מגוון מצומצם של אוזניות המיועדות ספציפית לטלוויזיה והן ישדרו דרך אינפרא אדום או תדר RF נמוך, והיקרות שביניהן ישדרו ב-2.4 גיגה הרץ. אך אלו עולות למעלה מ-700 שקל ועובדות אך ורק עם סט אוזניות מסויים ורק עבור אדם אחד.

ה-Mee Audio Connect מתחבר אל הממיר, ה-DVD, הרסיבר ולמעשה לכל יציאת קול, כולל יציאת האוזניות הקיימת בטלוויזיה. עוד דבר נחמד שאפשר לעשות עם המכשיר זה לחבר שני רמקולי בלוטות' שונים למקור קול אחד כמו לפטופ או סמארטפון, ואז לפזר אותם באזור ולפזר את המוזיקה על שטח רחב יותר בלי חוטים.

MEE Connect Audio

תהליך הצימוד - כלומר חיבור האוזניות למכשיר פשוט ביותר. שמים את האוזניה במצב צימוד ולוחצים בצד המכשיר על כפתור A או B ותוך רגע ה-Connect והאוזניות מתחברים. ניתן לשלוט בווליום דרך האוזניות עצמן אם יש להן את הפונקציה הזו, ואם לא אז דרך מקור הסאונד כמו הטלוויזיה או המחשב.

ישנה סוללה מובנית המספיקה לכ-9-10 שעות של האזנה, כשניתן לטעון את המכשיר דרך כבל מיקרו USB רגיל המגיע באריזה. היות ולרוב הטלוויזיות יש לפחות יציאת USB אחת, אין צורך במתאמי חשמל או אביזרים נוספים.

MEE Connect Audio

המכשיר מגיע עם כבל מיקרו USB לטעינה, כבל 3.5 מילימטר זכר בשני הצדדים (מה שידוע כ-AUX), מתאם בין RCA זכר ל-3.5 מילימטר זכר וכבל אופטי כשישנה כניסת 3.5 מילימטר וכניסה אופטית. בכך MEE מכסה את כל האופציות הפופולריות מבלי לגרום למכשיר להתנפח.

אפשר למצוא את המכשיר כאן.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image