חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
בית חכם Switcher V2 מתג דוד חכם
יצרן: Switcher
סוג: מתגים
ציון WiseBuy
9
דירוג הגולשים
(3 מתוך 5)
חוות דעת גולשים
idansam 02.07.20
אריק 10.04.20
Vadim 09.03.20
מאהר 28.02.20
רוני 17.01.20
רוצה להישאר בעניינים?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

סקירת wisebuy - בית חכם Switcher V2 מתג דוד חכם

שחר שושן | 31.12.2017
הטוב
  • שליטה מרחוק
  • הפעלה ידנית כגיבוי
הרע
  • קיים רק בדגם על הטיח
  • אפליקציה בסיסית
בשורה התחתונה
הסוויצ'ר V2 הוא מתג דוד חכם שיכול לחסוך לכם כסף, אבל בעיקר יחסוך את מפח הנפש שמלווה בלגלות שהדוד לא פעל ועכשיו אין מים חמים. התפעול פשוט, התגובה מיידית אך האפליקציה כעורה ומרגישה שמהנדסי חשמל עיצבו אותה, כך שחווית השימוש אינה מרהיבה אך פרקטית מאוד.
V2 מתג דוד חכם
ההצעות הזולות ביותר למוצר זה
מחיר סופי: 213 ₪
מחיר סופי: 189 ₪
מחיר סופי: 195 ₪
להשוואת המחירים המלאה מ-7 חנויות>>
הקדמה

דוד החשמל הוא מקור הנחמה והדאגה הגדול והמרכזי בכל בית. כל עוד הוא פועל בצורה תקינה ומישהו זכר להדליק אותו, יש שלום בית. אבל הוא מכשיר שלא שווה הרבה אם אף אחד לא זכר להדליק אותו בזמן. לצד פתרונות מכניים בסגנון שעון שבת המוכר, ישנה חברה ישראלית המציעה פתרון שיאפשר לכם לשלוט בזמני ההפעלה, לעקוב אחר עלויות החשמל ואף לתכנת הפעלה קבועה - הכל דרך הסמארטפון.ביצועים

(50% מהציון הסופי)
9.5 מתוך 10

המערכת נגישה מתוך רשת הוויפיי הביתית ומחוצה לה, בכך היא נשענת על שרתים ייעודים של סוויצ'ר או איזו חברה שהם אולי שוכרים כדי לספק את השירות הזה. המשמעות היא שכל עוד חברת סוויצ'ר קיימת, ניתן להשתמש בכל התכונות המיוחדות שהמכשיר מספק. במידה והחברה תיסגר, כפי שקרה עם שירותי ענן אחרים בהיסטוריה, לפחות החלק של הגישה מרחוק לא יהיה זמין יותר וזו נקודה לדאגה כשבוחרים איזשהו אביזר בית חכם. 


במהלך זמן השימוש לא נתקלו בבעיות כלשהן, ניתוקים או הפרעות מכל סוג, אך קחו בחשבון שמדובר ברכיב שמתחבר לרשת הווי פיי בבית כך שאם זו אינה חזקה במיוחד או שהקליטה באזור מתג הדוד נמוכה, ייתכן ותיתקלו בבעיות. כך או כך אפשר לגשת אל הכפתור ולתפעל אותו ידנית, כך שבמקרה הכי גרוע שילמתם קצת יותר על טיימר לדוד.

שליטה מרחוק ואפליקציה

(50% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

השליטה מרחוק נעשית על ידי אפליקציה ייעודית לדגם זה בשם Switcher V2. דרכה ניתן להגדיר אם להפעיל את הדוד באופן ידני, כלומר בלחיצת כפתור להדליק ולכבות, ניתן להגדיר את זמן ההפעלה, להגדיר לו"ז הפעלה חד פעמי או שחוזר על עצמו, למשל כל בוקר או ערב בימים מסוימים או כל הימים, ניתן להגדיר כיבוי אוטומטי כך שאם הפעלתם את הדוד ידנית ושכחתם לכבות אותו, אך הזמן המינימלי לכך הוא שעה שזה בעינינו תמוה כי בביתנו מעולם לא היינו צריכים להדליק את הדוד יותר משלושת רבעי שעה כך שהיעדר אופציה כזו די מתסכל אותנו.


Switcher V2: להדליק את הדוד מרחוק


החלק המעניין כאן הוא דווקא ההיסטוריה. היות וניתן להגדיר מספר משתמשים לאותו דוד, ניתן לראות מי הדליק אותו ולכמה זמן, והכי חשוב - כמה החשמל עלה בכסף (לפי תעריף סטנדרטי). ככה תוכלו לדעת מי מבני המשפחה הוא הבזבזן האמיתי ואפילו הבזבזנות שלו עלתה לכם בשקלים.


כל תפריטי האפליקציה מוצגים בעברית אך האפליקציה עצמה נראית ומתפקדת כאילו מהנדס חשמל בנה אותה. היא נראית זולה, כעורה ולא ידידותית. ניתן ללחוץ על הכפתורים המוצגים על המסך אך ורק בדיוק במרכזם אחרת הלחיצה לא נקלטת, וכל הטקסט מיושר לשמאל. 

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image