חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
מכונת שטיפה וטאטוא Bosch EasyAquatak 110 08A7.F בוש
טווח מחירים: עד 500
יצרן: Bosch
סוג המוצר: מכונת שטיפה בלחץ
ציון WiseBuy
9
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)

סקירת wisebuy - מכונת שטיפה וטאטוא Bosch EasyAquatak 110 08A7.F בוש

שחר שושן | 07.01.2019
הטוב
  • יחסית קל משקל
  • עצירה אוטומטית
  • פשוט מאוד להפעלה
הרע
  • רועש
  • מגיע עם צינור קצר
בשורה התחתונה
מכונת השטיפה בלחץ EasyAquatak 110 של בוש היא פתרון מוצלח לשטיפה של אזורים קטנים, הנגישים מאוד לחשמל ומים, ובו זמנית מסוגלים לעמוד בהתזה חזקה. זו דרישה שהגענו אליה לא מקריאה בחומר המצורף למוצר, אלא משימוש דיי מתסכל במכשיר, ולו רק בגלל שצינור הלחץ הייעודי שמגיע איתו כל כך קצר. עם מרחק צנוע של לא יותר מ-3 מטר מהמכשיר, אתם תמיד נמצאים בסכנת התזה על מנוע המתיז, וסעיף זה ורק זה, הוא הבעיה היחידה במכשיר המוצלח של בוש.
EasyAquatak 110 08A7.F
ההצעות הזולות ביותר למוצר זה
מחיר סופי: 429 ₪
מחיר סופי: 429 ₪
מחיר סופי: 474 ₪
להשוואת המחירים המלאה מ-10 חנויות>>
הקדמה

זוהי מכונת שטיפה בלחץ של בוש מדגם 110 - זהו הדגם הפשוט בסדרת EasyAquatak שלדיקו היבואן הרשמי מייבאת לישראל, והוא מאפשר להתיז מים בלחץ מקסימלי של 110 בר, ובקצב זרימה של 330 ליטר לשעה. הוא מגיע עם צינור לחץ באורך 3 מטר, מיכל סבון ושתי פיות.

נוחות השימוש

(55% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

השימוש השוטף קל ביותר. מחברים את צינור הגינה הסטנדרטי אל כניסת המים של המכשיר, מחברים את צינור הלחץ הייעודי אל המכשיר ולאקדח המים, פותחים את המים ומדליקים את המכשיר. זה פחות או יותר כל השלבים הדרושים כדי להתחיל לשטוף.


המכשיר מגיע עם מגוון מתאמים שעצם קיומם בדגם הזול הפתיע אותנו, שכן את אותם מתאמים פגשנו גם בדגם 135 אותו סקרנו השנה שמחירו כפול, מה שהפתיע אותנו כי לרוב חברות יבדלו בין מכשירים לא רק בנתונים הטכניים, אלא גם בכמות האביזרים. לשם השוואה, דגם 135 מגיע עם מנוע בהספק 1900W המייצר לחץ של 135 בר, ואילו בדגם 110 ההספק עומד על 1300W ולחץ של 110 בר. 


Bosch EasyAquatak 110: פרקטי עם בעיה אחת


ההבדלים בין השניים לא בולטים במיוחד בשימוש ביתי שעבורו סדרה זו מיועדת, אך ישנו הבדל אחד שעבורנו היווה את כל ההבדל - אורך הצינור. בעוד שב-135 ישנו צינור לחץ באורך 7 מטר, ב-110 הצינור המסופק הוא באורך 3 מטר בלבד, מה שהפך משימות כמו שטיפת רכב למאוד מסובכות, שכן לא משנה היכן הנחנו את המכשיר, הוא תמיד היה תחת מים בצורה כלשהי. היות ובוש לא מציינת תקן לעמידות כזו או אחרת בנוזלים, אנחנו היינו מודאגים בצורה עקבית שמים ייכנסו לתוך המערכת.


Bosch EasyAquatak 110: פרקטי עם בעיה אחת


בנוסף, אורך הצינור הקצר, דורש הזזה תכופה של המנוע ובמשקל 3.8 קילו בלי האביזרים, זה נהייה מעיק דיי מהר. אותו מנוע מחובר לחשמל דרך כבל מוגן באורך 5 מטרים, כך שכדי להאריך אותו ולא להסתכן בהתחשמלות, יש לרכוש כבל מאריך מוגן המיועד לסביבה רטובה. לטעמנו מומלץ פשוט לרכוש צינור חדש ארוך יותר מהחברה, ובכך לפתור את הסוגיה מראש.


Bosch EasyAquatak 110: פרקטי עם בעיה אחת


בדומה לשאר דגמי הסדרה, גם דגם זה מסוגל לשאוב מים מתוך מיכלים, כלומר לא חובה לחבר אותו לברז, אפשר גם להשתמש במיכל מים. רק קחו בחשבון, שעם קצב זרימה של 330 ליטר לשעה, כדאי שהמיכל הזה יהיה גדול למדי, כי המים יגמרו דיי מהר.


התאכזבנו לגלות שלמרות שמדובר בדגם קטן יחסית, הוא עדיין רועש מאוד, בכך לא ניתן להפעיל אותו ללא יצירת הפרעה משמעותית לסביבה. כן שמחנו על כך שהוא עוצר אוטומטית כשאין זרימת מים, כך שהוא לא מופעל בלי הפסקה, אלא רק כשאתם מתיזים.

אביזרים וניידות

(45% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

שמחנו מאוד לגלות שלמרות שמדובר במכשיר הנחשב לאחד הפשוטים ביותר בסדרה, הוא עדיין מגיע עם 2 פיות ומיכל סבון כך שאפשר לשטוף, לגרד ולנקות משטחים מגוונים. מיכל הסבון מגיע בנפח 450 מיליליטר ומתחבר לאקדח המים ומערבב בזמן אמת את המים עם הסבון ומתיז קצף נוזלי סמיך ואחיד, כשזווית ההתזה יחסית רחבה. ראש זה מיועד לעבודה מקרוב.


Bosch EasyAquatak 110: פרקטי עם בעיה אחת


הראש המסתובב מסחרר את המים בתבנית מעגלית ומיועד למשטחים כמו אבנים ומרצפות, והפייה המתכווננת מאפשרת לשנות את צורת המים המותזים בין נקודה חדה לבין מלבן צר ופחות חד. לכל פייה יש יתרונות וחסרונות והן כולן כלולות באריזה, ובנוסף, יש להן מקום אחסון על גוף המתיז עצמו, כך שאין צורך לסחוב את החלקים בנפרד.


התקנה ופירוק המתאמים פשוט למדי אך דורשת מעט כוח, שכן יש ללחוץ על כפתור השחרור שעל אקדח המים דיי חזק, ואז לסובב אותה החוצה.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image